Baumit Life - paleta 888 barevných odstínů!

Baumit Life - paleta 888 barevných odstínů!

(26. 3. 2012) Nový vzorník fasádních barev, se kterým přichází na trh v ČR od 1. března 2012 společnost Baumit, nabízí impozantní paletu 888 odstínů.

 
 
 
 

Baumit Life - paleta 888 barevných odstínů!

Nový vzorník fasádních barev, se kterým přichází na trh v ČR od 1. března 2012 společnost Baumit, nabízí impozantní paletu 888 odstínů.


Kromě nejbohatší kolekce barev v Evropě připravil Baumit ucelenou řadu užitečných nástrojů, které maximálně usnadní výběr fasádní barvy profesionálům i soukromníkům. Největší systém odstínů barev pro fasádu Baumit Life nabízí barevné tóny v širokém spektru, který několikanásobně překračuje klasické vzorníky.

"Původní paletu, která obsahovala 200 barev, jsme se rozhodli radikálně rozšířit. Na základě několikaleté spolupráce s více než 1600 odborníky z celého světa, kteří dlouhodobě sledují trendy v barvách a designu fasád, jsme sestavili vzorník 888 unikátních odstínů,"
říká ing. Jan Dvořáček, marketingový ředitel společnosti Baumit. "Pro naše zákazníky jsme připravili řadu praktických pomůcek a nástrojů, s kterými snadno a rychle naleznou optimální řešení pro svou fasádu.".

Více informacích naleznete na stránkách BAUMIT.


 

Komentáře ke článku

 
 
 
 

20. 1. 2023 23:28:55. Potřebuješ půjčku?. kubelka martin

 
 
 
 

20. 1. 2023 23:28:55. Potřebuješ půjčku?. kubelka martin

  Požádejte o urgentní půjčky zdarma Soukromý investor vám nabízí možnost získat výhodnou půjčku s nízkou úrokovou sazbou nastavenou na celou dobu splácení. Bez hypoteky mohu zajistit financni uver do 50 000 kc az 30 000 000,-. Splatnost půjčky a výši měsíční splátky lze upravit dle vašich možností. Půjčku můžete použít na vše potřebné, včetně konsolidace závazků. Požádejte o půjčku zdarma a nezávazně na e-mailu: kubelkamartin5@gmail.com

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 a href="https://bmone.cz/" target="_blank"Business Media One, s. r. o./a Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a