BREAM, LEED, WELL: spása nebo móda?

BREAM, LEED, WELL: spása nebo móda?

(27. 5. 2019) Diskusní setkání v Praze ve čtvrtek 6. 6. 2019

 
 
 
 

BREAM, LEED, WELL: spása nebo móda?

KDY: Čtvrtek 6. 6. 2019 od 9:30 do 12:00 hodin
KDE: Budova Visionary, Plynární 1617/10, Praha 7

Diskusní setkání pod názvem BREAM, LEED, WELL: spása nebo móda? pořádá Stavební fórum ve čtvrtek 6. 6. 2019 od 9:30 do 12:00 (registrace od 9:00) v budově Visionary, Plynární 1617/10, Praha 7. Téma jasně naznačuje už název akce - diskutovat se bude o tom, v jakém stavu je dnes proces certifikací budov v ČR, je-li certifikace nástrojem kvality nebo jde spíše o marketingový nástroj, jak certifikáty vnímá klient atd.
 
Program

  • Certifikace budov – přínosy i slabiny
  • LEED, BREAM, WELL v detailu
  • Certifikáty v praxi – pohled architekta a developera
  • Marketing, obchod, uživatel – a certifikáty
  • Certifikace – hudba budoucnosti?
Diskutovat budou Eva Nykodýmová (Skanska), Lenka Matějíčková (Arcadis), Adam Rujbr (Adam Rujbr Architects), Michaela Nedorostová (CA Immo) a Karolína Dvořáková (CZGBC). Akci bude moderovat Karel Fronk ze společnosti Skanska.
 
Partnerem akce je společnost Skanska Reality.
Hlavní partneři SF:  bnt attorneys-at-law s.r.o., Česká spořitelna, a. s., Deloitte Česká republika, MS architekti s.r.o.

Přihlásit se

podle podkladů pořadatele

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.