BUDOVAT! BOURAT?

BUDOVAT! BOURAT?

Preslova 53, 602 00 Brno

(19. 3. 2019) Přednáška Adam Gebrian ve čtvrtek 21. března v Brně

 
 
 
 

BUDOVAT! BOURAT?

KDY: ve čtvrtek 21. března 2019 od 17 hod.KDE: Ústav moderní architektury, Preslova 53, Brno

Na druhé přednášce v rámci cyklu BUDOVAT! BOURAT? se setkáme s architektonickou mediální hvězdou.
Architekt a teoretik Adam Gebrian (*1979, Boskovice, CZ) se namísto vlastního navrhování staveb rozhodl pro propagaci architektury. Za tuto publikační a diskuzní aktivitu směřující ke zvyšování povědomí o architektonické kultuře získal v roce 2015 titul „Architekt roku“.
Od roku 2009 je moderátorem vlastního pořadu Bourání na Radiu Wave. Psal týdenní seriál o architektuře pro Lidové noviny a pro Respekt, poté pro Hospodářské noviny. Na internetové televizi Stream.cz uváděl svůj pořad Gebrian versus. Od léta 2018 spolupracuje s novou internetovou televizí MALL.TV, na které uvádí dva pořady o architektuře Překvapivé stavby a Gebrian: PLUS/MINUS.

Vstupné dobrovolné.
Občerstvení zajištěno.
Parkování v areálu / vjezd z ulice Marie Pujmanové
Tolejbus 38 / zastávka Marie Pujmanové

podle podkladů pořadatele

Související články:
BUDOVAT! BOURAT?  5.3.2019

Komentáře ke článku

 
 
 
 

20. 3. 2019 20:32:12. Re: BUDOVAT! BOURAT?. Patrik Llíbal

 
 
 
 

20. 3. 2019 20:32:12. Re: BUDOVAT! BOURAT?. Patrik Llíbal

  No to je tedy "hvězda"! Ale když je možno premiéra označit za ekonomickou hvězdu, tak je možné v tomto státě opravdu všechno. I označit AG za mediální hvězdu, ale kdokoliv si přečetl nebo pustil jeho výtvory, tak pochopí, že jsou v lepším případě povrchní, v horším naprosto neodborné. Stačí si pustit "blikající tramvaje" v Liberci" nebo se podívat, pod čím se "podepsal" i podepsal. Např. pod peticí za SEFO. Zde každému dojde, že jediným úsilím Gebriana je zviditelnit Gebriana.

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.