Bytový projekt Sedmikráska v Praze -Vysočanech

Bytový projekt Sedmikráska v Praze -Vysočanech

 
 
 
 

Bytový projekt Sedmikráska v Praze -Vysočanech

V ulici Kurta Konráda mezi ulicemi Ocelářská a Drahobejlova, jen několik metrů od známé O2 areny, respektive od stanice metra Českomoravská, byla ve středu 21. listopadu slavnostně zahájena výstavba nového bytového projektu Sedmikráska v Praze -Vysočanech. Nový rezidenční objekt nabídne byty s dispozicemi od 1+kk do 4+kk s vyšším standardem bydlení. Předpokládaný termín dokončení je v prvním čtvrtletí roku 2014. Autorem projektu je společnost LOXIA.Vysočany patří v posledních letech mezi nejvíce se rozvíjející pražské části. Kromě řady nových rezidenčních projektů, které jim dávají stále modernější ráz, zde vzniká řada veřejných zařízení a staveb, díky nimž se v místě žije lépe a snadněji. „Obchodní centra, sportovní zařízení, pracovní příležitosti, infrastruktura a mnoho dalšího, to vše tvoří přidanou hodnotu celé lokality. Věřím, že projekt Sedmikráska, jehož výstavbu jsme dnes symbolicky zahájili, přinese lidem víc než jen spokojené a kvalitní bydlení na tomto atraktivním místě,“ řekl Milorad Miškovič, ředitel společnosti Daramis Group, která projekt realizuje.

„Přímo na dvoře bytového projektu Sedmikráska vybudujeme pro pohodlí obyvatel zcela nový park. Tuto zelenou plochu o velikosti 1 500 m2 rozšíří další výstavba v okolí ještě o dvě třetiny, takže ve výsledku bude se Sedmikráskou sousedit 4 500 m2 velký park, jehož možnosti pro odpočinek, sportování, venčení domácích mazlíčků a další aktivity budou obrovské. Velký park s cyklistickou stezkou podél říčky Rokytky najdete jen pár bloků odtud,“ uzavírá Milorad Miškovič, ředitel společnosti Daramis Group. Více informací najdete na www.sedmikraska-byty.cz.
tisková zpráva

 

 

 

 

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.