Chmelař architekti: rezidenční projekt Podolské schody

Chmelař architekti: rezidenční projekt Podolské schody

 
 
 
 

Chmelař architekti: rezidenční projekt Podolské schody

Skupina Crestyl přichází s dalším luxusním rezidenčním projektem. Dva rezidenční domy poskytnou celkem 22 bytů o velikostech od 1+kk do 4+kk. Stavba rezidence Podolské schody byla zahájena již v červenci, dokončení je naplánováno na konec roku 2015.


Nový komfortní projekt Podolské schody se nachází v Praze 4 – Podolí a nabízí nejen ideální polohu blízko centra, ale zároveň možnost klidu a krásný výhled na okolí Vltavy. Zahrnuje dva objekty s celkem 22 byty o velikostech 1+kk až 4+kk, z nichž každý disponuje originální koncepcí a designem. Bytům nechybí vysoké standardy a rozsáhlá podlahová plocha nejen jednotlivých místností, ale i celých bytů. Nejmenší byty mají od 30 m2, ten největší pak přes 130 m2. Ceny se pohybují od  2,3 milionu Kč. Pro obyvatele i návštěvníky bude k dispozici 28 parkovacích míst. Vznikne tak rezidence, která může svým řešením stavby a jejím umístěním konkurovat velkým projektům moderního bydlení a obyvatelé přitom nepřijdou o útulnost malého projektu.

Jedinečným spojením kontrastů dosáhli autoři stavby – architekti ze studia Chmelař architekti – harmonie, která je esteticky vyvážená a zároveň praktická a pohodlná. Chmelař architekti je architektonické studio, které na českém trhu vystupuje již od roku 1998. Mezi jejich návrhy patří například úspěšné projekty jako DOCK v pražské Libni, apartmánový dům Nad Jelením potokem, nebo se úspěšně chopili nejnovějšího projektu 4Blok v pražských Vršovicích. Stejnou kvalitu a originalitu vštípili i projektu Podolské schody.

Více na www.podolskeschody.cz
tisková zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.