Chmelař architekti: rezidenční projekt Podolské schody

Chmelař architekti: rezidenční projekt Podolské schody

(10. 11. 2014) Skupina Crestyl přichází s dalším luxusním rezidenčním projektem. Dva rezidenční domy poskytnou celkem 22 bytů o velikostech od 1+kk do 4+kk. Stavba rezidence Podolské schody byla zahájena již v červenci, dokončení je naplánováno na konec roku 2015.

 
 
 
 

Chmelař architekti: rezidenční projekt Podolské schody

Skupina Crestyl přichází s dalším luxusním rezidenčním projektem. Dva rezidenční domy poskytnou celkem 22 bytů o velikostech od 1+kk do 4+kk. Stavba rezidence Podolské schody byla zahájena již v červenci, dokončení je naplánováno na konec roku 2015.


Nový komfortní projekt Podolské schody se nachází v Praze 4 – Podolí a nabízí nejen ideální polohu blízko centra, ale zároveň možnost klidu a krásný výhled na okolí Vltavy. Zahrnuje dva objekty s celkem 22 byty o velikostech 1+kk až 4+kk, z nichž každý disponuje originální koncepcí a designem. Bytům nechybí vysoké standardy a rozsáhlá podlahová plocha nejen jednotlivých místností, ale i celých bytů. Nejmenší byty mají od 30 m2, ten největší pak přes 130 m2. Ceny se pohybují od  2,3 milionu Kč. Pro obyvatele i návštěvníky bude k dispozici 28 parkovacích míst. Vznikne tak rezidence, která může svým řešením stavby a jejím umístěním konkurovat velkým projektům moderního bydlení a obyvatelé přitom nepřijdou o útulnost malého projektu.

Jedinečným spojením kontrastů dosáhli autoři stavby – architekti ze studia Chmelař architekti – harmonie, která je esteticky vyvážená a zároveň praktická a pohodlná. Chmelař architekti je architektonické studio, které na českém trhu vystupuje již od roku 1998. Mezi jejich návrhy patří například úspěšné projekty jako DOCK v pražské Libni, apartmánový dům Nad Jelením potokem, nebo se úspěšně chopili nejnovějšího projektu 4Blok v pražských Vršovicích. Stejnou kvalitu a originalitu vštípili i projektu Podolské schody.

Více na www.podolskeschody.cz
tisková zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

20. 10. 2022 17:55:02

Re: Odborníci apelují na vládu: odložte projednávání novely stav...

Kromě toho, že se připojuji k této výzvě, upozorňuji na to, že velkým přičiněním pana Františka Lukla, tuším že z 13.1.2021 bylo z novely SZ vyloučeno to podstatné, co mělo být hlavním motorem zlepšení výkonnosti stavebních úřadů základního stupně a tedy i zkrácení doby trvání správního řizení. A to jistě víte, je vyjmutí těchto úřadů z gesce a působnosti místních, obecních a městských úřadů, tedy z vlivu starostů a z jejich rozhodování o personálním obsazení míst odborých pracovníků vč. určování jejich platů podle tabulek a jiného odměňování podle vlastního uvážení. Tedy z vlivu korupčního prostředí, které jednoznačně na mnoha radnicích trvale vládne. Tedy shrnu to takto: žádné změny (ani o 30% podle názoru paní Žanety Hadžič) v trvání správního řízení pro vydání povolení stavby nebo souhlasu s jejím umístěním ani náhodou nečekejme, když je již známo, že přes 3 tisíce pracovník stav.úřadů odejde do důchodu a 3 tisíce na jiná méně exponovaní místa, protože za takové mizerné platy si nebudou dále ničit zdraví, jak z novely SZ již nyní vyplývá. to jsou informace jak z MMR, tak z "terénu", kde se pohybuji již 50 let. Tedy bude chybět víc než 6000 odborníků (a nečekejme, že mladší náhradníci z jiných oborů budou vykazovat potřebné výsledky) a slučováním úřadů nebude ničeho dosaženo, spíše naopak přijdou další odchody těch opravdu zkušených lidí, o nichž si ministr Bartoš myslí, že jsou ti nejslabší. Jak úsměvný je jeho amatérský názor. Holt kozel je opět jednou zahradníkem a paní ing. Hadžič ho ještě podporuje. Tedy ona ví víc než pan ing., Bartoš, ale jen po právní stránce, o praxi v terénu přímo na úřadech ví zrovna tak málo, jako ministr.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz