CRESCON a PSJ představují projekt bydlení — Na Dolinách 24

CRESCON a PSJ představují projekt bydlení — Na Dolinách 24

 
 
 
 

CRESCON a PSJ představují projekt bydlení — Na Dolinách 24

Komorní rezidenční projekt Na Dolinách 24 s celkem osmi velkými byty vyroste v atraktivní lokalitě pražského Podolí.


Solitérní bytový dům se šesti nadzemními a jedním podzemním podlažím nabídne celkem osm bytových jednotek v dispozici 4+kk a 5+kk o velikostech 95 m² až 134 m². Dům jednoduchého kubického tvaru a čistých linií je zasazen do starší zástavby činžovních vil a rodinných domů. Lokalitu charakterizuje kompletní občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost. Pod architektonickým návrhem je, stejně jako u předchozích projektů společnosti CRESCON - Procházkova 7 a ve Studeném 4, podepsán renomovaný ateliér Heidler Architekti Stanislava Heidlera.
Projekt Na Dolinách 24, na kterém CRESCON spolupracuje se společností PSJ, má v současné době vydané pravomocné územní rozhodnutí. Nyní se zpracovává dokumentace pro stavební povolení a zahajuje se prodej bytů. Začátek výstavby je plánován na léto tohoto roku, dokončení pak na podzim 2013.


Velké luxusní byty budou orientovány převážně západním a východním směrem s výhledem k podolskému nábřeží. Dům je situován do svažitého terénu, který umožňuje propojení bytů s předzahrádkami i ve vyšších podlažích. V nižších patrech je počítáno se dvěma bytovými jednotkami na podlaží, ve čtvrtém patře je navržena jedna samostatná. Byt v nejvyšším podlaží bude koncipován jako mezonetový se střešním penthousem a dvěma terasami, přičemž nejvyšší, zcela soukromá 57metrová terasa nabízí krásný pohled na pražské panorama. Podzemní podlaží je určeno pro čtrnáct parkovacích stání a sklepní kóje.

Tisková zpráva, 14. 3. 2012
kráceno v redakci stavbawebu

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.