Exkurze do Amazon PRG2 Dobrovíz

Exkurze do Amazon PRG2 Dobrovíz

U trati 216, 252 61 Dobrovíz

(13. 3. 2019) Galerie VI PER Vás zve na prohlídku největšího logistického centra v ČR

 
 
 
 

Exkurze do Amazon PRG2 Dobrovíz

Exkurze je součástí doprovodného programu výstavy Krajiny Logistiky.

KDY: 16. března 2019, od 14 hod

KDE: Amazon PRG, U trati 216, Dobrovíz

Jak funguje jedno z tzv. fulfillment centers (FC) globální digitální platformy Amazon v sousedství malé pražské obce Dobrovíz u Prahy? Jak vypadá logistický sklad zevnitř? Připojte se na exkurzi s kurátory výstavy do jednoho z největších a nejkontroverznějších logistických center u nás.

Amazon PRG2 je součástí celokontinentální sítě distribučních center společnosti, které slouží pro potřeby celé Evropy. Jako největší logistická stavba v České republice se otevřel v roce 2015. Realizaci distribučního centra na ploše 133 000 metrů čtverečních, které mělo původně stát u Brna, předcházely protesty místních obyvatel a související medializace. Dnes Amazon, tedy čtyři roky poté, zaměstnává v obrovské hale s regály a balicimí linkami několik tisíc lidí, většinu z nich na pozicích skladníků. Na pracovních místech s nízkou kvalifikací, kam se sjíždí lidé z celé republiky.

Exkurze začne ve 14:00, kapacita je 35 osob. Pro přihlášení využijte, prosím, tento formulář, kde také naleznete další instrukce. Účastníkům včas zašleme email s potvrzením, po naplnění kapacity bude formulář uzavřen.

Děkujeme Amazon PRG za umožnění návštěvy.

Galerie VI PER
vipergallery.org

podle podkladů pořadatele

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.