IPR hledá tým pro novou podobu Mariánského náměstí

IPR hledá tým pro novou podobu Mariánského náměstí

(8. 7. 2019) Do výběrového řízení se lze hlásit do 30. 7. 2019

 
 
 
 

IPR hledá tým pro novou podobu Mariánského náměstí

IPR Praha hledá v současné chvíli tým zhotovitele složený nejen z architektů, který navrhne ve spolupráci s Kanceláří veřejného prostoru novou podobu Mariánského náměstí. Jedná se o jedinečnou příležitost, jak se podílet na kvalitním rozvoji veřejného prostranství historického centra Prahy.

http://www.iprpraha.cz/hledameprojektantamarianskehonamesti

Do výběrového řízení se lze hlásit do 30. 7. 2019 do 10.00 hodin. Složení týmu je na návrhu zhotovitele, minimálně se však jedná o architekta s autorizací pro obor architektura (ČKA – A1 či A0). Maximální cena zakázky je 700.000 Kč bez DPH. Výběr zhotovitele bude otevřený na základě kvalitativních kritérií a kritéria ceny.
Více informací o výběrovém řízení naleznete zde.

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.