MAPPA!!! hledá ředitele

MAPPA!!! hledá ředitele

(7. 5. 2019) Město Ostrava vyhlašuje výběrové řízení na ředitele/ředitelku příspěvkové organizace Městského ateliéru prostorového plánování a architektury (MAPPA)

 
 
 
 

MAPPA!!! hledá ředitele

Co je MAPPA?
MAPPA je nově vznikající koncepční pracoviště v oblasti urbanismu, architektury a tvorby města. Cílem ateliéru MAPPA je pozitivně rozvíjet město pro potřeby současné i budoucích generací. Hlavními úkoly jsou tvorba strategických, urbanistických a územně rozvojových dokumentů, podílení se na kultivaci ulic, náměstí a parků, organizace architektonických a urbanistických soutěží, příprava dopravních a rozvojových studií, posilování partnerství a spolupráce s vysokými školami, odborníky a veřejností a jejich zapojování do rozhodování a plánování Ostravy.

Zajímá Vás Ostrava? Chcete se podepsat na její budoucí podobě?
• Hledáme osobnost, která stejně jako my vnímá příležitosti k rozvoji Ostravy a má chuť, vůli a schopnosti město pozitivně ovlivnit.
• Hledáme člověka, který umí jednat s různorodými osobnostmi, veřejně argumentovat, obhájit své názory a vytvářet konstruktivní atmosféru.
• Hledáme někoho, kdo se zajímá o soudobé trendy plánování měst, kvalitu veřejného prostoru, urbanismus a architekturu.
• Hledáme manažera se schopnostmi dlouhodobě budovat ateliér MAPPA, sestavit tým kvalitních lidí, především z oblastí architektury, urbanismu, krajinářské architektury, dopravního inženýrství, datových analýz, marketingu a společně s nimi pak tvořit a prosazovat rozvojové projekty Ostravy.

Zaujala Vás MAPPA? Nebo znáte jiného vhodného adepta?
Ozvěte se nám: Mgr. Zuzana Bajgarová - náměstkyně primátora Ostravy
(+420 599 443 157, zbajgarova@ostrava.cz).

Nebo přímo zašlete svou přihlášku do výběrového řízení.
Přihlášky přijímáme do 14. června 2019.
Více informací k výběrovému řízení vč. přihlášky naleznete zde: www.fajnova.cz/ostrava-hleda-reditele-mestskeho-atelieru-mappa.

Komentáře ke článku

 
 
 
 

8. 5. 2019 23:13:38. Re: MAPPA!!! hledá ředitele. Jiří Kalvach

8. 5. 2019 23:19:55. Re: MAPPA!!! hledá ředitele. Jiří Kalvach

 
 
 
 

8. 5. 2019 23:13:38. Re: MAPPA!!! hledá ředitele. Jiří Kalvach

  Už dost dávno jsem odmítl tuto novo novou byrokratizaci, tedy posilování úředníků (zde architektů) na MMO. Velké ambice staronového primátora, který je akční víc než 007, to za tím stojí. Přitom není žádná odpověď na to, k čemu slouží ÚHA MO. Ten tam zůstane, nebo se útvar zruší? Přitom takový profesně odborný útvar má jen několik málo měst v ČR! A je vidět, že to někomu ve vedení města (každý ví komu) to ještě je málo. Potřebujeme další paralelní skupinu odborníků? Ostrava nemá parkovací místa tam kde je to třeba, určitě ne na sídlištích pro rezidenty, natož pro návštěvníky všech typů, nedokáže dokončit plán ani realizaci P+R a navazující spojení tramvají do centra, nedokáže odstranit snad již staletá úzká hrdla příjezdu z okresu Opava do centra města, ale idealisticko-globalisticky se přemýšlí dál. Hlavně obří stánek pro koncerty filharmonie, bez něhož Ostrava patrně kulturně zanikne. A mnohem víc otázek není dotaženo, což zjevně nevadí. Iniciativa se věnuje tomu, co rozhodně není aktuálně prioritou. Kocourkov by nemohl být řízen lépe! Analytické schopnosti některých volených představitelů rozhodně nejsou to, čím by Ostrava oplývala.

8. 5. 2019 23:19:55. Re: MAPPA!!! hledá ředitele. Jiří Kalvach

  Kromě uvedeného doplním, že od počátku považuji to vykřičníkové trio za jménem města za směšný paskvil. Bylo to vybráno jistě komisí, ale to není omluva. Nabubřelý, dětinský a trapný symbol, který snad trochu naznačuje jisté charakterové vlastnosti těch, kteří ho navrhli, i těch, co ho schválili. Jaké to jsou? Ambicióznost, namyšlenost, pýcha, nezralost a přezíravost k ostatním. Někomu to asi dělá dobře to takto deklarovat.

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.