Mimořádné přijímací řízení na Fakultu architektury ČVUT v Praze

Mimořádné přijímací řízení na Fakultu architektury ČVUT v Praze

(15. 4. 2019) Pro studium v bakalářských studijních programech Architektura a urbanismus a Krajinářská architektura pro akademický rok 2019/2020

 
 
 
 

Mimořádné přijímací řízení na Fakultu architektury ČVUT v Praze

Děkan Fakulty architektury ČVUT v Praze vyhlásil mimořádné přijímací řízení pro studium v bakalářských studijních programech Architektura a urbanismus a Krajinářská architektura pro akademický rok 2019/2020. Přijímací řízení bude probíhat dvoukolově, první kolo se koná ve dnech 17. do 19. června, druhé kolo od 24. do 28. června 2019. Přihlášku je možné podat elektronicky nebo osobně na studijním oddělení v místnosti 149 nejpozději do 30. 4. 2019. Podrobnější informace pro uchazeče zde: https://www.fa.cvut.cz/cs/uchazeci/prijimaci-rizeni/prijimaci-rizeni.

Fakulta architektury ČVUT v Praze
Thákurova 9, 166 34 Praha 6 - Dejvice 
www.fa.cvut.cz

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.