Moon Hoon: Dům Lízátko

Moon Hoon: Dům Lízátko

(13. 4. 2012)  „Šokojucí fasáda, nudný interiér,“ komentoval tento rodinný dům v Jižní Koreji čtenář ArchDaily. Původně uveřejněno v designboom.

 
 
 
 

Moon Hoon: Dům Lízátko

 „Šokojucí fasáda, nudný interiér,“ komentoval tento rodinný dům v Jižní Koreji čtenář ArchDaily. Původně uveřejněno v designboom.

 Architekt: Moon Hoon
Tým autorů návrhu: Lee Ju Hee / Kim Dong Won / Park Sang Eun
Klient: Kim Dae Sung
Dokončení stavby: leden 2012
Místo: 492-5 Cheongdeok-Dong, Giheung-Gu, Yongin-Si, Gyeonggi-Do, Korea
Pozemek: 204,10 m2
Podlažní plocha: 102,98 m2
Konstrukce: železobeton + dřevěné rámy
Materiál fasády: kovové panely
Vnitřní povrchy: dřevěné podlahy, tapety
 
 
 


Bydleli byste tu? Kancelář Moon Hoon ze Soulu uspořádala prostor tohoto rodinného domu ve městě Giheung-Gu kolem centrálního schodiště, odkud se větví sedm různých obytných úrovní. 

Výrazně barevná fasáda z kovových panelů dodává stavbě silný akcent jako neobvyklé rezidenci a navozuje představu oblíbené dětské cukrovinky.  Klienti chtěli, aby Moon Hoon rozvinul jejich ideu bydlení na více podlažích, což architekta vedlo k vytvoření podlažních ramen, která vycházejí z komunikačního jádra a obsahují pracovnu, obývací prostor, kuchyni s jídelním prostorem, ložnici rodičů, dětskou ložnici, hernu v podkroví a horní pokoj. Atriem na celou výšku domu proniká denní světlo do hloubky dispozice.
 

 

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rodinné domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

26. 5. 2023 01:15:47. Okamžité úvěrové půjčky a financování. Michaela

 
 
 
 

26. 5. 2023 01:15:47. Okamžité úvěrové půjčky a financování. Michaela

  Okamžité úvěrové půjčky a financování.

Nabízíme 100% důvěrné služby pro splnění všech vašich finančních potřeb na adrese: Michaela.rojickova55@gmail.com
Rychlé a snadné řešení pro získání podnikatelské, osobní půjčky s velmi flexibilními podmínkami, které se pohybují od 2 % do 3 % a dobou splácení od 12 do 360 měsíců v závislosti na požadované částce. Máte také možnost předčasného splacení. Zadejte svou žádost a obdržíte okamžitou odpověď. Částka mezi 50 000 a 70 000 000 CZK. Obdržíte jej maximálně do 24/48 hodin.
Kontakt: Michaela.rojickova55@gmail.com
Whatsapp: +420607506982

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 a href="https://bmone.cz/" target="_blank"Business Media One, s. r. o./a Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a