Možnosti využití dešťových vod u rodinných domů

Možnosti využití dešťových vod u rodinných domů

(11. 9. 2019) Nová videa MEA Water Management, společnosti specializované na odvodnění

 
 
 
 

Možnosti využití dešťových vod u rodinných domů

Majitelé rodinných domů a chat můžou využít pro závlahu svojí zahrady doslova každou kapku dešťové vody, kterou se jim podaří zachytit.  Každý žlab, okapový svod, bodová vpusť a dokonce i rohožka můžou zachytit vodu. V profesionálním odvodňovacím systému může být dále ekologicky předčištěna, shromážděna v podzemních i nadzemních nádržích, postupně uvolňována do půdy, a to i bez aktivní pomoci člověka. Hospodaření s dešťovou může být téměř bezúdržbové. Více zjistíte v nových videích MEA Water Management, společnosti specializované na odvodnění.

Video: Hospodaříme s vodou v obytné zástavbě
Jakým způsobem lze jednoduše využít nádrží pro zachycení dešťové vody a zajistit následné vsakování do půdy?
Uvidíte ve videu:
Video: Odvodnění pro každý dům i zahradu
Jak zachytit dešťovou vodu v rohožce u dveří nebo zabránit vodě u vjezdu garáží? Jak prosvětlit suterén a přivést i do temných místností světlo a zajistit větrání? Podívejte se na video: 

Více informací najdete ve specializovaném e-shopu pro odvodňovací prvky www.zetr.cz.
Širší technické možnosti profesionálních odvodňovacích systémů na https://www.mea-odvodneni.cz/mea-dum-a-zahrada/kategorie/2

podle podkladů spoelčnosti MEA Water Management


Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.