Nová podoba centra Ládví

Nová podoba centra Ládví

(8. 10. 2015) Vyhlášením výsledků soutěže začala diskuze s občany městské části

   
 
 
 
 

Nová podoba centra Ládví

V sobotu 19. 9. proběhlo vyhlášení studentské urbanisticko-architektonické soutěže, do které bylo přihlášeno 36 soutěžních návrhů. Celkově byly ohodnoceny tři vítězné návrhy, předáno čestné uznání poroty a také udělena cena starosty Prahy 8 Romana Petruse, který osobně dohlížel a zaštiťoval celý průběh soutěže.

Vyhlášením soutěže začíná diskuze s občany městské části, kteří budou moci jednotlivé návrhy hodnotit a inspirovat se jimi pro vlastní podněty a doporučení. Jednotlivé soutěžní návrhy jsou nyní vyvěšeny v pasáži obchodního centra Ládví a také uvnitř kulturního domu Ládví, kde se zároveň nalézá sběrná nádoba na vhazování jednotlivých podnětů a připomínek. Občané budou moci návrhy připomínkovat až do poloviny října, následně budou jednotlivé připomínky vyhodnoceny a představeny v rámci veřejného projednávání v kulturním domu Ládví, ze kterého vyjdou podklady pro konkrétní tvorbu projektu.

Studentské návrhy a další informace včetně protokolu o průběhu soutěže či komentářů jednotlivých soutěžních příspěvků od členů poroty naleznete níže. Jednotlivé podněty a připomínky je možné zasílat taktéž elektronicky na e-mail zastupitele a předsedy Komise pro životní prostředí Víta Cézy – vit.ceza@praha8.cz.

Závěrem je důležité zmínit, že si občané mohou vybírat z jednotlivých návrhů, ale také se mohou pouze inspirovat konkrétními opatřeními z více návrhů najednou či přidat zcela nové návrhy řešení. Záleží tedy zcela na nich.

Zdroj: Městská část Praha 8


Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.