Obchvat Opavy s kompozitním zábradlím MEA

Obchvat Opavy s kompozitním zábradlím MEA

(25. 11. 2019) Dvoumadlové zábradlí bylo instalováno během 1 dne na betonovou římsu a do připravených patek v gabionech

 
 
 
 

Obchvat Opavy s kompozitním zábradlím MEA

Nově budovaný severní obchvat Opavy (I/11 Opava, severní obchvat - východní část) má výrazně ulevit dopravní situaci v městě. Ředitelství silnic a dálnic ČR finalizuje stavební práce pro spuštění provozu letos na podzim. Jedním z dokončovacích prvků byla instalace bezúdržbového kompozitního zábradlí MEA nad cyklostezkou procházející nově zbudovanou okružní křižovatkou. Konstrukce křídel mostů byla dokončena gabiony. Dvoumadlové zábradlí bylo instalováno během 1 dne na betonovou římsu a do připravených patek v gabionech.

Kompozitní materiály MEA jsou standardně využívány pro silniční a dálniční doplňkové konstrukce pro svou vysokou odolnost vůči mrazům i chemikáliím, nízkou hmotnost, a především téměř bezúdržbový provoz.

Technické možnosti a video o využití kompozitních konstrukcí MEA Water Management pro dopravní stavby najdete ZDE

podle podkladů společnosti MEA Water Management

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.