Ocenění pro budovu OTAZNÍK

Ocenění pro budovu OTAZNÍK

 
 
 
 

Ocenění pro budovu OTAZNÍK

Nejvyšší cena soutěže GRAND PRIX a současně Stavba Moravskoslezského kraje roku 2011.


Historicky šestý ročník prestižní soutěže Stavba Moravskoslezského kraje vyvrcholil vyhlášením výsledků v Divadle Antonína Dvřáka v Ostravě. Porota vybírala z více než třiceti přihlášených staveb. Prestižní ocenění, nejvyšší cenu soutěže – cenu Grand Prix získala pasivní administrativní budova OTAZNÍK společnosti Intoza. Realizace návrhu pana architekta Radima Václavíka, kde je instalováno světelné řešení a řídící sytémem společnosti Zumtobel Lighting, „Je budova, která se vyznačuje nízkými energetickými náklady. Jsou tam využity obnovitelné zdroje.“ říká pan Tomáš Závada, ředitel společnosti Intoza.

Budova OTAZNÍK dále získala i Hlavní cenu za stavbu v kategorii „Stavba občanské vybavenosti – novostavba“. Pan Martin Lebiedzik, náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje říká: „Soutěž Stavba roku vidíme jako možnost ocenit výjimečné stavby na území našeho regionu. Jsou to stavby, které jsou po architektonické stránce řekněme výjimečné.“

zdroj: ZumtobelSouvisející články: 

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.