Ovládací desky Visign

Ovládací desky Visign

(8. 8. 2019) Společnost Viega nabízí řešení nabízející perfektní sladění funkce i designu

   
 
 
 
 

Ovládací desky Visign

V dnešní době existuje mnoho trendů. Umění ale spočívá v tom, najít si vlastní styl a design, ve kterém se budeme cítit příjemně. Společnost Viega nabízí řešení Visign, který nabízí perfektní sladění funkce i designu a splňuje vždy ty nejvyšší nároky. Jeho součástí jsou i ovládací desky splachování toalet.

Nabídka ovládacích desek je rozdělená do sérií Visign for More, Visign for Style a Visign for Life. Navzdory tomuto dělení platí, že výběr ovládací desky je pouze otázkou vkusu. Technika, která se ukrývá uvnitř, je ve všech případech stejně kvalitní a jakoukoliv ovládací desku Visign je možné kombinovat s kterýmkoli konstrukčním prvkem instalačního systému Prevista.

Více než padesát designových variací ovládacích desek Visign v netradičních provedeních a barvách umožňuje vytvořit osobitý styl a zohlednit individuální potřeby klienta. Ať už zákazník preferuje kombinaci nenápadných odstínů, přírodní trendy s teplými barvami a měkkými materiály nebo celkově decentní styl, v portfoliu ovládacích desek Visign si vždy najde to pravé.

Moderní LED osvětlení a montáž v jedné rovině s obkladem
Špičkový design tvoří řada faktorů a jedním z nejdůležitějších je světlo. Ovládací deska Visign for More 202 a senzitivní deska Visign for More 205 jsou proto vybaveny moderním LED osvětlením, které vytváří příjemnou intimní atmosféru a zároveň slouží jako orientační osvětlení ve tmě. Tlačítka řady Visign for More 201 a Visign for More 204 lze dodatečně vybavit osvětleným montážním rámem. A ten, kdo by toužil po ještě rafinovanějším řešení, může zvolit instalaci v jedné rovině s obkladem. Ovládací deska je pomocí speciálního rámu osazena tak, že vytvoří se stěnou dokonale rovnou plochu. 

Snadná údržba
U všech ovládacích desek Visign klade společnost Viega velký důraz na kvalitní materiály, které se velmi snadno udržují, jako je například sklo nebo ušlechtilá ocel. Maximální komfort nabízí bezdotykové ovládání Visign for More 205 a Visign for Style 25, které se spouští zcela automaticky tak, že jen podržíte ruku před ovládací deskou v blízkosti požadované funkce splachování. Bezdotykové řešení je nejen velmi komfortní, ale také bezpečné a hygienické, protože díky němu nepřijdete do styku se zárodky bakterií.

Každodenní hygienu snadno udržíte i díky speciálnímu otvoru pro vkládání čisticích tablet. Ty mimo jiné zabrání usazování vodního kamene a shromažďování baterií, takže toaletu udrží krásnou a čistou při každém spláchnutí.

Sortiment nových ovládacích desek Viega byl vyvinut ve spolupráci s architektonickou kanceláří ARTEFAKT design z Darmstadtu. Inspiraci tvůrci čerpali z trendů z různých světových metropolí. Výsledkem je nová interpretace stylu Visign a ucelená koupelnová koncepce pro ovládání toalety a pisoáru.

Další informace o ovládacích deskách Visign naleznete na viega.cz/Visign.

podle podkladů firmy Viega

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.