Půdní vestavba K

Půdní vestavba K

Brno

(29. 1. 2020) Radek Sládeček

   
 
 
 
 

Půdní vestavba K

Návrh půdní vestavby probíhal v průběhu realizace stavebních prací. V monochromatickém interiéru se výrazně uplatňují dřevěné masivní prvky nového krovu a nábytek. Vkládané prvky byly řešeny v kombinaci surového železa a osb desek opatřených transparentním nátěrem. Otevřená obytná část využívá rozdílných výškových úrovní, v nižší části je sezení, jídelna a kuchyň s navazující terasou, v horní úrovni pracovna s úložnými prostory. Nad vstupní částí se využil prostor převýšené části střechy pro příležitostné spaní. V koupelně jsou neutrální tóny stěrky a desky osb doplněny o obklad stěny z přírodní břidlice. Celoskleněný sprchový kout osazený v prostoru umožňuje prožitek relaxu s propojením na venkovní terasu.
Autorská zpráva
Foto: Jaroslav Hejzlar

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Interiéry/design

Dokončení

2012

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz