Přednáška: chybik + kristof architects

Přednáška: chybik + kristof architects

(11. 3. 2019) První setkání s protagonisty současné architektury v rámci přednáškového cyklu BUDOVAT! BOURAT? 

 
 
 
 

Přednáška: chybik + kristof architects

KDE: Centrum obnovy památek architektury, Preslova 53, areál vily Stiassni, Brno
KDY: vždy ve čtvrtek od 14. 3. do 11. 4. 2019 v 17 hodin

Mladí architekti Ondřej Chybík (*1985, Brno, CZ) a Michal Krištof (*1986, Kláštor pod Znievom, SK) společně založili v roce 2010 ateliér v Brně, který sklízí úspěchy jak na domácí, tak zahraniční scéně.
Podle jejich návrhu se realizoval český modulární pavilon na světové výstavě v Miláně EXPO 2015, za nějž obdrželi bronzovou medaili v kategorii architektura.
V roce 2017 získali národní cenu za architekturu Grand Prix Architektů za realizaci showroomu společnosti MY DVA s ikonickou fasádou z černých plastových židlí.
Umísťují se na předních příčkách architektonických soutěží. Nejen jejich práce, ale i jejich sympatické tváře, jsou publikovány v mnoha odborných a lifestylových médiích, byli zařazeni do výběru 30 pod 30 časopisu Forbes.

Vstupné dobrovolné.
Občerstvení zajištěno.
Parkování v areálu / vjezd z ulice Marie Pujmanové
Tolejbus 38 / zastávka Marie Pujmanové

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.