reSITE konference

reSITE konference

 
 
 
 

reSITE konference

19.-20. června v Praze přivítáme více než 50 světově uznávaných odborníků včetně jako Edwarda Glaesera, průkopníka v oblasti městské ekonomiky, profesora na Harvardově univerzitě a autora bestselleru 'Vítězství města', Michaela Kimmelmana, hlavního kritika architektury deníku New York Times, Benedettu Tagliabue, spoluzakladatelku známého španělského architektonického studia EMBT nebo Adriaana Geuzeho, spoluzakladatele jednoho z nejvlivnějších krajinářských studií West8 z Rotterdamu. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost setkat se s nimi v přátelské atmosféře třetího ročníku reSITE konference.


TÉMATA reSITE 2014

Strategické plánování a veřejná diskuse
Občanská odolnost, město pro všechny
Hustota a rozvoj měst
Industriální minulost - inovativní budoucnost

"reSITE je fantastická příležitost sdílet ideje s uznávanými profesionály z mnoha zemí. Byla to příležitost rozšířit si obzory, příležitost, kterou bych si nikdy nenechal ujít." Boris Palmer, primátor Tübingenu, Německo

Podrobné informace o konferenci a seznam hlavních řečníků najdete ZDE.
Program konference si můžete stáhnout ZDE.
 

reSITE 2014: Cities And Landscapes Of The New Economy. Trailer with Czech subtitles. from reSITE Festival on Vimeo.

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Veřejný prostor/landscaping

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.