Rezidenční komplex Modřanský Háj

Rezidenční komplex Modřanský Háj

 
 
 
 

Rezidenční komplex Modřanský Háj

Modřanský Háj rozšiřuje svoji nabídku bytů o dva nové bytové domy, které jsou v současné době ve výstavbě. Během první poloviny letošního roku bude dodáno celkem 48 nových bytů o velikosti od 1+kk do 4+kk. Design bytů a projektu byl připraven architektonickým studiem A69 – architekti, s. r. o., developerem je Avestus Real Estate.

Rezidenční projekt Modřanský Háj se nachází v blízkosti Modřanské rokle – Cholupic v Praze 4 a nabízí několik typů domů na svažujících se pozemcích v blízkosti Vltavy. Jedná se o nízkopodlažní stavby, většina z budov má maximálně tři podlaží a první fáze se skládá z bytových domů s jednotkami o velikosti od 1+kk do 4+kk. Modřanský Háj již úspěšně dokončil dva bytové domy s 49 byty, které byly všechny prodány, a jejich obyvatelé se do nich nastěhovali. Ukázkový byt o velikosti 4+kk se nachází v projektu první budovy. První obyvatelé dvou nových bytových domů se budou moci stěhovat již na konci prvního čtvrtletí tohoto roku.

Bytová dispozice je flexibilní s důrazem na technické zázemí obytných prostor a prostor pro skladování. Větší byty mají dvě koupelny. Byty a domy zahrnují možnosti výběrů zelených ploch, jako jsou balkóny, terasy nebo zahrady a vyhrazená parkovací místa v garáži.
tisková zpráva, Stavbaweb

Modřanský Háj - pohled na první budovu Modřanský Háj - vzorový byt
 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.