TechoCon představí kanceláře budoucnost

TechoCon představí kanceláře budoucnost

(4. 7. 2019) 3. ročníku mezinárodní konference proběhne 19. září v pražském showroomu společnosti TECHO

 
 
 
 

TechoCon představí kanceláře budoucnost

Kanceláře budoucnosti budou zdravé a šetrné k okolnímu prostředí
Well-being & Sustainability neboli zdraví a udržitelnost jsou hlavními tématy letošního, již 3. ročníku mezinárodní konference TechoCon, The Workplace of the Future, která proběhne 19. září v pražském showroomu společnosti TECHO. Odborníci zde budou hledat nejlepší řešení podoby, jakou by mělo mít pracoviště budoucnosti, které bude respektovat potřeby lidí i okolní prostředí.

„Letošní konference bude opět věnována novým technologiím a inovacím v pracovním prostředí, rozšíří se však počet pódií. Hlavní a satelitní stage nově doplní creative stage, kde vystoupí architekti a lidé přímo spjatí s praxí a navrhováním kancelářských prostor. Představí zde vybrané realizované projekty, kancelářské budovy a interiéry,“ říká spoluzakladatel TechoConu Milan Začal. Hlavními řečníky budou nizozemský architekt Michiel Hofman, který získal za své projekty mnoho mezinárodních ocenění, a zakladatel nadnárodní společnosti Lasvit Leon Jakimič, jehož firma se zabývá výrobou designových svítidel a architektonických prvků ze skla. Michiel Hofman tvoří v duchu hesla: „Architektura není o budovách, je o lidech.“

„Technologický vývoj přináší změny do všech oblastí života a kanceláře nejsou výjimkou. Stále více firem si začíná uvědomovat, jak důležitou roli kvalita pracoviště hraje v konkurenčním boji o špičkové zaměstnance. Letos jsme se rozhodli více soustředit na lidské aspekty práce v kanceláři, na koncepty, které jsou důležité z hlediska lidského prožívání, vnímání a rovnováhy, říká Milan Začal.

Mezinárodní konference se zúčastní na čtyři stovky odborníků z řad architektů, interiérových designérů, realizátorů kancelářských interiérů, realitních agentů a dalších. V rámci akce se uskuteční celkem deset workshopů. Proběhnou také dvě panelové diskuse, v nichž vystoupí desítky odborníků z praxe i akademické sféry. První diskuse bude zaměřena na nové technologie a druhá na uživatele.
Podrobnosti o TechoConu najdete na webových stránkách www.techocon.cz.

tisková zpráva

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.