Vila v Radlicích

Vila v Radlicích

(7. 7. 2016) Martin Sladký - de.fakto CZ

   
 
 
 
 

Vila v Radlicích

Jedná se o rekonstrukci a dostavbu vily v pražských Radlicích, která byla přestavěna na dva byty -  velký penthouse a menší nájemní byt. Ve spodním patře se nachází společné wellness. Celková užitná plocha obou bytů se blíží 550 m2.
V interiéru se kladl důraz na souhru přirozeného osvětlení okny, nepřímého LED osvětlení, rozptýleného světla barrisollovými podhledy a to vše v kombinaci levitujícího nábytku tak, aby byla umocněna vzdušnost prostoru. Použité materiály jsou dřevěnná podlaha z běleného kartáčovaného dubu, bílý lakovaný nábytek, lakované béžové a antracitové sklo. Nedílnou součástí interiéru jsou fotografie Jiřího Machta.

Autorská zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Dokončení

2015

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.