Vilové domy projektu Barrandov Hills dokončeny

Vilové domy projektu Barrandov Hills dokončeny

 
 
 
 

Vilové domy projektu Barrandov Hills dokončeny

Developerská skupina Crestyl dokončila stavbu první fáze druhé etapy projektu Barrandov Hills. V rámci ní vznikly tři komfortní vilové domy přímo nad Prokopským údolím s celkem 21 byty o dispozicích 1+kk až 4+kk. Architektem stavby je Karim R. Rachidi reprezentující architektonické studio KRR Architektura.


Vilové domy projektu Barrandov Hills dokončeny, noví majitelé se budou stěhovat

Developerská skupina Crestyl dokončila stavbu první fáze druhé etapy projektu Barrandov Hills. V rámci ní vznikly tři komfortní vilové domy přímo nad Prokopským údolím s celkem 21 byty o dispozicích 1+kk až 4+kk. Noví obyvatelé se budou moci do svých bytů, jejichž stavba trvala necelý rok, nastěhovat již na přelomu ledna a února. Náklady na výstavbu první fáze druhé etapy činily zhruba 34 milionů korun.

„Stavbu vilových domů, které jsou součástí druhé etapy projektu Barrandov Hills, se nám podařilo úspěšně završit pouhých 11 měsíců od jejího zahájení. Teď se již domy připravují na své obyvatele, kteří se budou moci stěhovat na přelomu ledna a února. O byty je velký zájem, v tuto chvíli máme prodáno již téměř 50 procent bytů. S dokončením pak očekáváme další vlnu zájemců, kterým již budeme moci ukázat jednotlivé byty a klienti si tak sami ověří vysokou kvalitu a design tohoto projektu. Zároveň je možné do konce roku využít stávající sníženou sazbu DPH a na pořízení bytu do konce roku tak ještě ušetřit,“ řekl Radim Sayed, obchodní ředitel developerské skupiny Crestyl.

Architektonické řešení vychází vstříc současným požadavkům na prosvětlenost a prostornost bytů. Díky svému umístění ve svahu nabízí bydlení s jedinečným výhledem na Prokopské údolí, pražské panorama a svahy Kavčích hor.

Všechny byty rezidenčního komplexu Barrandov Hills disponují terasou či balkónem, součástí přízemních bytů je předzahrádka. Byty velikosti 2+kk ve 3. patře mají terasy velké 17,5 m2 s krásným výhledem na Prokopské údolí a Pankrác. Díky logickému uspořádání působí všechny byty prostorně. V bytech již od velikosti 2+kk je prosklená téměř celá stěna obývacích pokojů a byty jsou tak velmi světlé. Ve většině bytů se nacházejí i nadstandardní prvky jako samostatné pracovny, šatny a hlavní ložnice se samostatnou koupelnou. Součástí projektu je samozřejmě podzemní parkování.

Rezidenční komplex Barrandov Hills nabízí byty v bytových domech i v menších komfortních vilových domcích. Veškeré byty mají velmi prakticky řešené dispozice od 1+kk až po 4+kk včetně exkluzivního bytu v 5+kk v nejvyšším podlaží. Pro zájemce je připravena možnost upravit dle individuálních požadavků nejen standardy bytů, ale i jejich dispozice. Ke koupi bytu lze navíc využít služby bytového architekta zdarma.

Architektem stavby je uznávaný architekt Karim R. Rachidi reprezentující architektonické studio KRR Architektura. Jeho úkolem bylo navrhnout kvalitní řešení komplexu jak z architektonického, tak urbanistického hlediska. Komplex Barrandov Hills byl nominován na cenu Best of Realty 2008.
tisková zpráva

Související články:
Crestyl zahájil výstavbu druhé etapy rezidenčního projektu Barrandov Hills 26.1.2011
 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.