Výstava architektonických návrhů na obnovu nábřeží řeky Loučné v Litomyšli

Výstava architektonických návrhů na obnovu nábřeží řeky Loučné v Litomyšli

 
 
 
 

Výstava architektonických návrhů na obnovu nábřeží řeky Loučné v Litomyšli

Nadace Proměny a Město Litomyšl zvou na vernisáž výstavy soutěžních architektonických návrhů na obnovu nábřeží řeky Loučné v Litomyšli.
V sobotu 5. 10. od 16 hodin
Klenutý sál Zámeckého pivovaru v Litomyšli, Jiráskova 133

Akce se připojuje ke Dni architektury - už od 11 hodin je možné se připojit k procházce městem v doprovodu architekty Zdenky Vydrové.
Další podrobnosti - ZDE.

Na vernisáž výstavy od 17 hodin navazuje setkání nazvané "Na pivo s architekty", mj. za účasti autorů vítězného návrhu na obnovu nábřeží Loučné - Martina Rusiny a Martina Freie. Besedu moderuje novinář Petr Volf.

Výstava architektonických návrhů potrvá do 31. 10.

Architektonická soutěž Cena Nadace Proměny 2013 je součástí projektu, který Město Litomyšl realizuje s podporou Nadace Proměny. Jeho cílem je obnova lokality na Vodních valech a parku u Smetanova domu. Architektonická soutěž probíhala od února do srpna letošního roku.

Více o architektonické soutěži - ZDE.
Více o projektu Nábřeží řeky Loučné - ZDE.
zdroj: Nadace Proměny


 

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.