Ytong je počtvrté Nejdůvěryhodnější značkou zdícího materiálu

Ytong je počtvrté Nejdůvěryhodnější značkou zdícího materiálu

(21. 11. 2022) Značka potvrdila silnou pozici

 
 
 
 

Ytong je počtvrté Nejdůvěryhodnější značkou zdícího materiálu

Osmý ročník marketingového ocenění Nejdůvěryhodnější značka 2022 zná výsledky průzkumu zaměřeného na důvěru ve značky prodávané na území České republiky. Dotázáno bylo čtyři tisíce respondentů, kteří hodnotili téměř devět set značek z devadesáti kategorií nejrůznějších oblastí. Oproti předchozím ročníkům přibyly letos nové kategorie v oblasti rychloobrátkového zboží, organizátoři také reagovali na změny na trhu s energiemi a stavebninami. Nově tak byly například oceněny značky z kategorií betonové prvky, střešní krytiny, kotle a bojlery a další. Kategorie zdících materiálů patří naopak mezi ty tradiční a silnou pozici v ní potvrdila značka Ytong, která ji vyhrála již počtvrté!

Data z letošního ročníku ukazují, že zákazníci si své nákupy v této náročné době plánují a promýšlejí ještě výrazněji než v loňském roce. Letošní ročník soutěže také jednoznačně potvrdil tržní změny v rámci nákupního chování, reagující na dění ve společnosti.

Ocenění Nejdůvěryhodnější značka 2022 v kategorii zdících materiálů pro značku Ytong přebíral Luděk Suchomel, marketingový ředitel společnosti Xella CZ: „Vlna změn zasáhla i oblast výstavby, investoři i výrobci stavebních materiálů museli a musí reagovat na rostoucí ceny vstupů včetně ceny energií, stejně tak i na navýšení úrokových sazeb. V době tak výrazných změn nás samozřejmě těší, že se nám podařilo obhájit loňské vítězství a počtvrté v řadě jsme obdrželi ocenění, postavené na důvěře zákazníků. Pórobeton Ytong byl, je a i nadále bude stavební materiál vhodný pro novostavby, rekonstrukce, stejně tak i pro výstavbu bytových domů či nebytových prostor, které odpovídají současným a budoucím požadavkům na nízkou energetickou náročnost, maximální komfort a zdraví jeho uživatelů."

Vyhlášení Nejdůvěryhodnějších značek 2022 se uskutečnilo v rámci slavnostního galavečera ve čtvrtek 10. listopadu 2022 v Autoklubu České republiky v Praze. „Značky jsou nominovány automaticky na základě prodejů a v každé kategorii může být nejdůvěryhodnější pouze jedna značka. To zaručuje, že oceněné značky jsou skutečné silné a důvěryhodné. A protože může v každé kategorii zvítězit pouze jedna značka, redesignovali jsme logo soutěže. Nově je jeho součástí symbol medaile s jedničkou," říká Lukáš Matějka, manažer společnosti Atoz Marketing Services, která projekt ve spolupráci s výzkumnou agenturou NielsenIQ a řadou mediálních partnerů pořádá.

podle podkladů společnosti Xella


Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

20. 10. 2022 17:55:02

Re: Odborníci apelují na vládu: odložte projednávání novely stav...

Kromě toho, že se připojuji k této výzvě, upozorňuji na to, že velkým přičiněním pana Františka Lukla, tuším že z 13.1.2021 bylo z novely SZ vyloučeno to podstatné, co mělo být hlavním motorem zlepšení výkonnosti stavebních úřadů základního stupně a tedy i zkrácení doby trvání správního řizení. A to jistě víte, je vyjmutí těchto úřadů z gesce a působnosti místních, obecních a městských úřadů, tedy z vlivu starostů a z jejich rozhodování o personálním obsazení míst odborých pracovníků vč. určování jejich platů podle tabulek a jiného odměňování podle vlastního uvážení. Tedy z vlivu korupčního prostředí, které jednoznačně na mnoha radnicích trvale vládne. Tedy shrnu to takto: žádné změny (ani o 30% podle názoru paní Žanety Hadžič) v trvání správního řízení pro vydání povolení stavby nebo souhlasu s jejím umístěním ani náhodou nečekejme, když je již známo, že přes 3 tisíce pracovník stav.úřadů odejde do důchodu a 3 tisíce na jiná méně exponovaní místa, protože za takové mizerné platy si nebudou dále ničit zdraví, jak z novely SZ již nyní vyplývá. to jsou informace jak z MMR, tak z "terénu", kde se pohybuji již 50 let. Tedy bude chybět víc než 6000 odborníků (a nečekejme, že mladší náhradníci z jiných oborů budou vykazovat potřebné výsledky) a slučováním úřadů nebude ničeho dosaženo, spíše naopak přijdou další odchody těch opravdu zkušených lidí, o nichž si ministr Bartoš myslí, že jsou ti nejslabší. Jak úsměvný je jeho amatérský názor. Holt kozel je opět jednou zahradníkem a paní ing. Hadžič ho ještě podporuje. Tedy ona ví víc než pan ing., Bartoš, ale jen po právní stránce, o praxi v terénu přímo na úřadech ví zrovna tak málo, jako ministr.

 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz