Zelené Město - 2. etapa

Zelené Město - 2. etapa

 
 
 
 

Zelené Město - 2. etapa

Zelené Město je rezidenčního projekt v Praze 9 na Jarově. Předpokládaný termín zahájení výstavby jeho druhé etapy je na jaře příštího roku, dokončení projektu pak v roce 2015. Autorem projektu je ateliér Casua, developerem Daramis Group.

2. etapa rezidenčního projektu Zelené Město
2. etapa Zeleného Města
nabídne celkem 13 bytových domů s byty 2+kk až 4+kk. Většina bytů bude velikosti 2+kk a 3+kk. Zelené Město se nachází v části pražského Žižkova zvané Jarov. Architekti z Casua bytové domy zakomponovali do svažitého údolí tak, aby se samy staly součástí okolních zelených ploch.
V roce 2010 byl projekt (respektivě 1. etapa) oceněn v renomované soutěži „Nejlepší z realit – Best of Realty“, kde získal hlavní cenu v kategorii rezidenčních projektů.
tisková zpráva, stavbaweb

Související články:

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.