Zelené Město II

Zelené Město II

(13. 3. 2013) Developerská společnost DARAMIS GROUP na jaře zahájí výstavbu bytového komplexu Zelené město II, který navazuje na předchozí etapu. V dubnu bude vybrán generální dodavatel stavby. Autorem projektu je ateliér Casua.

 
 
 
 

Zelené Město II

Developerská společnost DARAMIS GROUP na jaře zahájí výstavbu bytového komplexu Zelené město II, který navazuje na předchozí etapu. V dubnu bude vybrán generální dodavatel stavby. Autorem projektu je ateliér Casua.

Zástavba je koncipována jako soubor 28 samostatných nízkopodlažních bytových domů, doplněný dvěma objekty o jedenácti podlažích. Obytné domy jsou posazeny na svazích mělkého údolí pod vrchem Třešňovky svažujícího se směrem od ulice Spojovací.

Svahy údolí přirozeně dělí výstavbu na dvě části - etapy. Obě etapy nabídnou díky rozdílné orientaci svahů a hlavních výhledů rozdílné koncepty bydlení, nicméně vždy s důrazem na vysokou funkčnost, představovanou především promyšleným řešením vnitřní dispozice bytů, a maximálním propojením interiérů bytů s okolní zelení, zajišťovaným použitím velkých prosklených ploch v hlavních obytných místnostech všech bytů. Výstavba první etapy je hotova a zkolaudována, druhá etapa na ni navazuje.

V druhé etapě celkem vyroste v Prahy 9-Hrdlořezech 13 bytových domů . První čtyři budovy budou hotovy v roce 2015. Nabídnou byty o velikostech 2 + kk až 4 + kk s terasou, balkonem nebo předzahrádkou.
tisková zpráva, StavbawebSouvisející články:


 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz