Známka kvality 2021

Známka kvality 2021

(11. 2. 2021) Přihlášky jsou otevřené do 10. března

 
 
 
 

Známka kvality 2021

Vážení přátelé dobrého stavitelství a architektury,


již 13 let udělujeme tradičně ZNÁMKY KVALITY Výrobek-technologie pro architekturu a stavitelství. Známka kvality roku 2021 Výrobek technologie pro stavitelství a architekturu, má aktuálně pro Vás, Vaše výrobky, technologie a materiály otevřené přihlášky do 10. 3. 2021.

Posláním programu je udělování Známky kvality VÝROBEK – TECHNOLOGIE pro stavitelství a architekturu, a to na základě komplexního hodnocení výrobku, technologie nebo služby a jejich užití. Známka je způsob zviditelnění a doporučení produktu při rozhodování stavebníků, projektantů a zhotovitelů staveb.

Přihlášku najdete na www.stavebnivyrobekroku.cz.

Těšíme se na Vaše přihlášky v soutěžním klání o zlatou, stříbrnou a bronzovou Známku kvality roku 2021 a budeme se těšit se všemi přihlášenými na setkání před filmovými kamerami v dubnu 2021, ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu a Svazem podnikatelů ve stavebnictví.

Stejně jako v loňském roce všichni ocenění získají i unikátní symbolické křišťálové razítko Známka kvality v designu Ronyho Plesla a vyrobeného sklárnou Rückl. Přihlaste se a představte Vaši značku široké veřejnosti. 

Hodně úspěchů přejí vypisovatelé soutěže

Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství
Hospodářská komora ČR
Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě
Český svaz stavebních inženýrů
Svaz podnikatelů ve stavebnictví ČR
Sdružení pro výstavbu silnic Praha
Svaz zkušeben pro výstavbu
ČVUT - Fakulta stavební
Asociace inovačního podnikání ČR
Odborná rada pro BIM

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2021 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz