30 let STAVBY ROKU - ohlédnutí za stavbami Plzeňského kraje

30 let STAVBY ROKU - ohlédnutí za stavbami Plzeňského kraje

(16. 5. 2023) Mariánská Týnice, Kralovice, 18.5.2023 od 17:00

 
 
 
 

30 let STAVBY ROKU - ohlédnutí za stavbami Plzeňského kraje

V úvodu vystoupí krátce ředitel Mariánské Týnice se zástupci jednotlivých vypisovatelů, bude krátce představena rekapitulace stavebnictví a architektury za 30 let a představeny budou oceněné stavby celorepublikové prestižní přehlídky z Plzeňského kraje. Pan architekt Soukup představí úspěšnou realizaci oceněné Mariánské Týnice, architekt Jakub Mareš představí úpravy veřejného prostoru náplavky řeky Radbuzy, bude představena blíže úspěšná rekonstrukce mostu Pňovany – Bezdružice a následně pan architekt Soukup krátce provede oceněnou částí Mariánské Týnice.


Bude následovat setkání hostů s číší vína s možností shlédnutí unikátního dokumentu STAVBA ROKU 2022.

podle podkladů pořadatele

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 a href="https://bmone.cz/" target="_blank"Business Media One, s. r. o./a Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a