5. ročník YAA odstartován

5. ročník YAA odstartován

(25. 2. 2013) Young Architect Award 2013. Od 21. února mohou studenti i začínající architekti ve věku do 33 let přihlásit své práce na téma „Bolavá místa měst a obcí“. Zadání se zaměřují na architektonické neduhy reálných měst a obcí. Soutěžící tak mohou pomoci oživit centrální část Ostravy, navrhnout řešení prostoru autobusového nádraží v Liberci nebo si vybrat vlastní místo, které by rádi změnili. Získejte zajímavé a hodnotné ceny a prostor pro prezentaci Vašeho díla! Uzávěrka příjmu přihlášek a soutěžních prací je 3. 7. 2013 do 15.00.

 
 
 
 

5. ročník YAA odstartován

Young Architect Award 2013. Od 21. února mohou studenti i začínající architekti ve věku do 33 let přihlásit své práce na téma „Bolavá místa měst a obcí“. Zadání se zaměřují na architektonické neduhy reálných měst a obcí. Soutěžící tak mohou pomoci oživit centrální část Ostravy, navrhnout řešení prostoru autobusového nádraží v Liberci nebo si vybrat vlastní místo, které by rádi změnili. Získejte zajímavé a hodnotné ceny a prostor pro prezentaci Vašeho díla! Uzávěrka příjmu přihlášek a soutěžních prací je 3. 7. 2013 do 15.00.
 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz