Pozvánka na 10. konferenci s výstavou a exkurzemi: 23. – 24. 3. 2010, Praha
Uzávěrka přihlášek: 12. 3. 2010 nebo při naplnění kapacity sálu.
Konference se zaměřuje na problematiku novostaveb v historických částech městských sídel. Na přednáškách a exkurzích budou prezentovány zdařilé realizace.
Program: Přednášky a výstava – úterý 23. 3. 2010 od 9:00 do cca 17:00,
Masarykova kolej, Thákurova 1, Praha 6;
Exkurze – středa 24. 3. 2010 dopoledne.
Podrobný obsah přednášek i exkurzí a on-line přihlášku najdete na www.studioaxis.cz.











Děkuji za další dávku inspirace ze světa architektury a staveb 👏
no, tak to je fakt skvost
Obzvlášť ten přimontovanej Bauhaus zezadu, to je něco.
Proboha, a co takhle nějaké barvy na chodby? Třeba různě barevné dveře - i pro snadnější orientaci. Tohle je jak…
Pokud se na plochách bude používat posypová sůl, tak si rostliny opravdu pochutnají…