09.3. 2011 Arkan Zeytinoglu
Prednáškový cyklus pod názvom ,,MADE IN AT” je pokračovaním projektu MADE IN SK:CZ:AT, ktorý sa uskutočňuje na akademickej pôde Fakulty architektúry v Brne už po čtvrtý rok. Jeho cieľom je zmapovať a predstaviť mladú generáciu architektov a toeretikov pôsobiacich v stredoeurópskom priestore a nadviazať tak na spoločnú tradíciu. Celý projekt odštartoval prvou sériou prednášok v apríli 2008. Po úspechu, ktorý dosiahlo doteraz už 17 prednášok popredných architektov zo Slovenska, Českej republiky a Rakúska projekt pokračuje ďalšou prezentáciou rakúskych architektov MADE IN AT.
Srdečne Vás pozývame…
Program:
09.3. 2011 Arkan Zeytinoglu
16.3. 2011 X-architekten
23.3. 2011 Zirup
30.3. 2011 Hein-Troy architekten
06.4. 2011 Innocad
13.4. 2011 Thomas Pucher
Všetky prednášky sa budú konať v aule Fakulty architektúry v Brne, Poříčí 5, vždy o 18:00 hod. Všetky prednášky budú v anglickom jazyku. Vstup je voľný. Po prednesoch bude nasledovať afterparty.
Prednáškový cyklus sa uskutočňuje za podpory Fakulty architektúry v Brne, mediálnej podpory graphisoft, archiweb.cz, architecture.sk a ďalších partnerov.
Produkcia: Michal Krištof + SOFA
Zdroj: Studentská obec fakulty architektury (SOFA)











Velmi zajímavé vydání, architektura není jen o stavbách, ale také o tom, jak reaguje na změny společnosti a způsobu života.…
Děkuji za další dávku inspirace ze světa architektury a staveb 👏
no, tak to je fakt skvost
Obzvlášť ten přimontovanej Bauhaus zezadu, to je něco.
Proboha, a co takhle nějaké barvy na chodby? Třeba různě barevné dveře - i pro snadnější orientaci. Tohle je jak…