FA TUL Liberec 6. 6. – 30. 6. 2012
Ještěd f kleci (JFK) je organizován studenty pro studenty. Klade si za cíl přinést vnější nezávislý pohled na studentské projekty, jednotlivé ateliéry a celkovou úroveň školy. Každý semestr studenti přizvou porotu, která ohodnotí všechny vzniklé projekty a z těch nejlepších vybere jednoho absolutního vítěze, který přebírá putovní sošku Ještěda f kleci.
Liberec, FA TUL, 6. 6. – 30. 6. 2012Porotu tvoří uznávaní architekti převážně domácí scény. Letošní ročník to budou: Věra Konečná (bydleni-iq.cz), Petr Burian (DaM), Jakub Cigler (Cigler Marani Architects), Petr Stolín (atelier Stolín), Jan Tabor (teoretik architektury), Mirek Vodák (cb-arch.blogspot.com)
Hodnocení poroty a vyhlášení výsledků proběhne 6. 6. 2012 v 19:00 v atelieru F Fakulty umění a architektury a všechny práce zůstanou vystaveny až do 30. 6. 2012.
Minimalistické, ale praktické. Taková ideální kombinace pro rodinný život. A ta krytá terasa vypadá podle popisu parádně :-)
Zní to jako velmi promyšlený návrh. Máme podobně svažitý pozemek, tak mě inspiruje, že i takové místo má velký potenciál!
Je to moc krásný projekt :-) A ten důraz na orientaci místností podle světových stran..To dělá v každodenním životě obrovský…
Musím potvrdit..žádná plíseň, žádné tepelné mosty. Funguje skvěle!
Projekt pana Vostrackého sleduju už delší dobu, má opravdu cit pro funkční a zároveň estetické stavby. Tahle není výjimkou.