ABM architekti: Rezidence Drahobejlova

ABM architekti: Rezidence Drahobejlova

(15. 9. 2014) Praha, 11. 9. 2014 - Rezidence Drahobejlova má zkolaudováno a nové byty budou v následujících týdnech připraveny k nastěhování. Developer hlásí 80% prodeje všech jednotek.

 
 
 
 

ABM architekti: Rezidence Drahobejlova

Praha, 11. 9. 2014 - Rezidence Drahobejlova má zkolaudováno a nové byty budou v následujících týdnech připraveny k nastěhování. Developer hlásí 80% prodeje všech jednotek.

Rezidence Drahobejlova
Lokalita: Praha 9, ulice Drahobejlova
Developer: Palmer Capital 
Architekt: ABM architekti
Generální dodavatel stavby: BAU-STAV a.s.
Počet bytů: 86 bytů v dispozicích 1+kk, 3+kk, 4+kk, mezonety (39-140 m2)
Kolaudace: srpen 2014
Celková investice: 240 mil. KčRezidenční projekt DRAHOBEJLOVA v pražských Vysočanech vyrostl ve stejnojmenné ulici v klidnější klasické blokové zástavbě a je určen příznivcům městského designového bydlení. V průběhu září/října 2014 se budou moci majitelé bytů stěhovat do svých nových domovů. V současné době finišují v rezidenčním projektu přípravy k předávání bytů a komerčních prostor novým majitelům.


„Úspěšnost projektu dokládá i stav prodeje, kdy ke dnešnímu dni máme prodáno 80% všech jednotek a věříme, že do konce roku se toto číslo ještě zvýší“, komentuje stav prodeje Zbyněk Laube, Head of Development Palmer Capital CEE. „Pro zájemce o bydlení v Rezidenci Drahobejlova, ale i pro naše stávající klienty a partnery jsme na sobotu 27. září od 10.00 do 16.00 připravili Grand Opening, kde si budou moci prohlédnout dokončenou stavbu, typové dispozice dokončených bytů i vzorový byt, kde mohou načerpat inspiraci pro zařízení nového bytu,“ uzavírá Zdeňka Prodanová, Marketing and Sales Manager projektu Rezidence Drahobejlova. 


Vzorový bytO projektu Rezidence DRAHOBEJLOVA
Široké spektrum nových bytů mnoha velikostních kategorií od garsonek po luxusní mezonety s jedinečnými výhledy na panorama Prahy, zajímavá architektura, skvělá dopravní dostupnost, výborná občanská vybavenost, rozlehlý park i cyklostezka za rohem. To vše a mnohé další nabízí Rezidence DRAHOBEJLOVA. Za projektem stojí ABM architekti, kteří společně s investorem společností Palmer Capital navrhli architektonicky zajímavě řešený koncept bydlení. Dům nezapře inspiraci kubismem – stačí se podívat na jeho běloskvoucí fasádu s vystupujícími arkýři a strohou eleganci podtrženou velkorysým prosklením. Zajímavým způsobem je řešen i vnitroblok s dvěma mezonetovými „domky“ a s parkingem, který se skrývá pod zatravněnou střechou. Pro rezidenty budou přímo v objektu v přízemí k dispozici služby a obchody, orientované do ulice prosklenými výklady.

Nové byty jsou dokončeny ve vysokém standardu provedení a všechny mají k dispozici balkon, terasu nebo lodžii. Ceny bytů se v závislosti na dispozici a poloze bytu v domě, pohybují v rozmezí od 2 225 100 Kč do 6 973 000 Kč vč. DPH, jsou konečné, a pokud je k bytu přiřazeno parkovací místo, je zahrnuto i v jeho ceně.
Zajímavostí tohoto netradičního projektu jsou byty 1+kk flexi v nadstandardní velkosti od 39 do 68 m2, které může jejich majitel časem přeměnit ve 2+kk a přizpůsobit svým aktuálním potřebám a požadavkům na bydlení. Z bytu pro jednoho či pár pak může za několik let jednoduchými úpravami přizpůsobit prostor pro rodinné bydlení.
Nespornou výhodou lokality, která za poslední léta prošla radikální proměnou a stala se vyhledávaným místem ideálním pro práci i bydlení, je i velmi dobrá občanská vybavenost. Poblíž se nachází například Nemocnice s poliklinikou ve Vysočanech, Městský úřad Prahy 9, pošta, již zmíněná nákupní centra i menší obchůdky a restaurace. V okolí je několik mateřských a základních škol. V blízkosti projektu je i dostatek zelených ploch pro relaxaci i sportovní aktivity. Rezidenti jistě také ocení blízkost krásného rozlehlého parku Podvinní a relaxační procházky podél Rokytky. Z Rezidence Drahobejlova jsou to pouhé 4 minuty pěší chůze na stanici metra Českomoravská a pár kroků do Galerie Harfa či Fénix.

Tisková zpráva Palmer Capital
 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

20. 10. 2022 17:55:02

Re: Odborníci apelují na vládu: odložte projednávání novely stav...

Kromě toho, že se připojuji k této výzvě, upozorňuji na to, že velkým přičiněním pana Františka Lukla, tuším že z 13.1.2021 bylo z novely SZ vyloučeno to podstatné, co mělo být hlavním motorem zlepšení výkonnosti stavebních úřadů základního stupně a tedy i zkrácení doby trvání správního řizení. A to jistě víte, je vyjmutí těchto úřadů z gesce a působnosti místních, obecních a městských úřadů, tedy z vlivu starostů a z jejich rozhodování o personálním obsazení míst odborých pracovníků vč. určování jejich platů podle tabulek a jiného odměňování podle vlastního uvážení. Tedy z vlivu korupčního prostředí, které jednoznačně na mnoha radnicích trvale vládne. Tedy shrnu to takto: žádné změny (ani o 30% podle názoru paní Žanety Hadžič) v trvání správního řízení pro vydání povolení stavby nebo souhlasu s jejím umístěním ani náhodou nečekejme, když je již známo, že přes 3 tisíce pracovník stav.úřadů odejde do důchodu a 3 tisíce na jiná méně exponovaní místa, protože za takové mizerné platy si nebudou dále ničit zdraví, jak z novely SZ již nyní vyplývá. to jsou informace jak z MMR, tak z "terénu", kde se pohybuji již 50 let. Tedy bude chybět víc než 6000 odborníků (a nečekejme, že mladší náhradníci z jiných oborů budou vykazovat potřebné výsledky) a slučováním úřadů nebude ničeho dosaženo, spíše naopak přijdou další odchody těch opravdu zkušených lidí, o nichž si ministr Bartoš myslí, že jsou ti nejslabší. Jak úsměvný je jeho amatérský názor. Holt kozel je opět jednou zahradníkem a paní ing. Hadžič ho ještě podporuje. Tedy ona ví víc než pan ing., Bartoš, ale jen po právní stránce, o praxi v terénu přímo na úřadech ví zrovna tak málo, jako ministr.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz