Aedas: výstavní a zážitkový pavilon LAND

Aedas: výstavní a zážitkový pavilon LAND

(12. 6. 2014) Interaktivní výstavní centrum s velmi působivým prostorem, kde developer Land Group předvádí své vize pro město Si-an a jeho rozvojové strategie.

 
 
 
 

Aedas: výstavní a zážitkový pavilon LAND

Interaktivní výstavní centrum s velmi působivým prostorem, kde developer Land Group předvádí své vize pro město Si-an a jeho rozvojové strategie.

Klient: LAND Group
Architekti: Aedas
Místo: Si-an, provincie Šen-si, Čína
Plocha: 2110 m2
Realizace: 2014
Foto: archiv Aedas


„LAND Experience Center“ od studia AEDAS se nachází na křižovatce hlavní městské osy a silnice Jan-čan. Pavilon je nyní otevřen pro veřejnost a v případě potřeby může sloužit jako prodejní a marketingové centrum společnosti.


Projekt sestává z výstavní haly, posluchárny, kanceláří správy a odděleného projekčního sálu. Sochařská forma pavilonu je odvozena od místní zvlněné topografie a reflektuje dualitu a dynamiku města Si-an. Centrum je organizováno do série událostí, takže nabízí také smyslový zážitek z uváděných programů.

Skvělý pavilon je navržen tak, aby vyhovoval další adaptaci a opětovnému použití pro jiný účel. Je postaven na speciálně zkonstruovaných ocelových základech, takže je vlastně přenosným aparátem, a bude později přemístěn do sousedství.


Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Komerční stavby

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz