AIR HOUSE je připraven a soutěž Solar Decathlon začala

AIR HOUSE je připraven a soutěž Solar Decathlon začala

(7. 10. 2013) Ve čtvrtek 3. 10. v 11.00 přestřihli zástupci amerického ministerstva energetiky, města Irvine a hlavních sponzorů, pásku do solární vesničky a zahájili finále soutěže Solar Decathlon. 

 
 
 
 

AIR HOUSE je připraven a soutěž Solar Decathlon začala

Ve čtvrtek 3. 10. v 11.00 přestřihli zástupci amerického ministerstva energetiky, města Irvine a hlavních sponzorů, pásku do solární vesničky a zahájili finále soutěže Solar Decathlon. 

Expozice 19 energeticky soběstačných domů je nejen oficiálně otevřena pro návštěvníky, ale zároveň začíná soutěžní klání. Skóre týmu Českého vysokého učení technického v Praze a dalších 18 univerzitních týmů můžete v průběhu příštích osmi dnů sledovat na stránkách www.solardecathlon.gov.
 
Čerstvé informace najdete i na stránkách projektu www.airhouse.cz a na jaho facebookovém profilu.
 
O celém projektu zároveň vzniká dokument Desetkrát slunce.
 

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz