Apartmány Pálavské vinohrady

Apartmány Pálavské vinohrady

(18. 4. 2011)

 
 
 
 

Apartmány Pálavské vinohrady

Apartmány mezi vinicemi
Ve vinařské obci Pavlov na Jižní Moravě vyrůstá 30 apartmánů

Společnost PAVLOF, s.r.o. uvádí na trh projekt třiceti apartmánů ve vinařském kraji na Jihu Moravy. Projekt s názvem Apartmány Pálavské vinohrady je umístěn ve vinařské obci Pavlov přímo na břehu jezera v chráněné krajinné oblasti Pálava.
Malebná vinařská obec Pavlov leží 11 km od města Mikulov a 2 km od Dolních Věstonic, na úpatí děvínského kopce, nad třetím Mušovským jezerem Novomlýnských nádrží.
Lokalita se stala také určujícím prvkem pro podobu apartmánů a použité materiály, za jejichž návrhem stojí architektonický ateliér KYZLINK architects&interior. Pět apartmánových domů je kaskádovitě posazeno do svahu nad vodní nádrží Vodní Mlýny a uživatelům nabídne výhled nejen na vodní hladinu a kotvící jachty, ale současně i na okolní kopce poseté vinicemi a strážce Pavlova – hrad Děvičky. Architektonické řešení klade důraz zejména na funkčnost interiérů a vysoké realizační standardy.

Každý z domů zastřešuje ve dvou patrech šest apartmánů s kuchyňským koutem, vlastním sociálním zázemím a velkou zatravněnou terasou s výhledem na jezero  o celkové užitné ploše 70 – 79 m2. K apartmánům dále náleží úložný box na sportovní vybavení a parkovací stání v areálu. Vlastníci mohou využívat také vinný sklípek, patřící přímo areálu apartmánů Pálavské vinohrady.

Zájemce si může vybrat mezi dvojím dispozičním řešením; apartmány v přízemí mají větší půdorysnou plochu, která umožňuje ke kuchyňskému koutu, obývací části a koupelně vybudovat samostatnou ložnici, vznikne tak prostorná bytová jednotka 2 + kk s terasou. Apartmány v prvním podlaží počítají s umístěním ložnice do prostoru mezonetu,“ přiblížil architekturu interiérů Janeček. Jednotlivé objekty mezi sebou vytvářejí vnitřní prostor, který bude sloužit k odpočinku i k různorodým sportovním aktivitám.

Apartmány Pálavské vinohrady jsou určeny jak k individuálnímu užívání, tak k dalšímu pronájmu. Služby spojené s pronájmem a správou celého zabezpečeného areálu zajistí místní tříhvězdičkový Hotel Pavlov patřící stejnému investorovi. „Majitelé apartmánů i jejich hosté se mohou spolehnout na vysoký standard služeb  a jejich kompletní zajištění 24 hodin denně. Od správy zelených ploch nebo vinného sklípku, přes úklidy společných prostor, až po zajištění pronájmu, následný úklid apartmánu, praní prádla nebo vyúčtování,“ potvrdil záměr Zdeněk Janeček.

Cena apartmánů s mezonetem se pohybuje od 1,8 milionů korun bez DPH, prostornější přízemní apartmány začínají na 2 milionech korun bez DPH. „Projekt je v současnosti z 50% vyprodaný, další apartmány máme v rezervacích,“ potvrdil velký zájem firem i jednotlivců Zdeněk Janeček. Partnerem projektu je Česká spořitelna. Dokončení apartmánů se předpokládá na jaře 2012.

 

Více o projektu Apartmány Pálavské vinohrady na www.palavskevinohrady.cz.

tisková zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Komerční stavby

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz