ARCHIP — první výstava ateliérových prací

ARCHIP — první výstava ateliérových prací

(24. 1. 2012) Architectural Institute in Prague (ARCHIP), mezinárodní vysoká škola architektury, Vás srdečně zve na svoji historicky první výstavu ateliérových prací. Projekty budou do konce ledna představeny přímo v prostorách školy v přízemí Veletržního paláce, kde proběhl celý první semestr.

 
 
 
 

ARCHIP — první výstava ateliérových prací

Architectural Institute in Prague (ARCHIP), mezinárodní vysoká škola architektury, Vás srdečně zve na svoji historicky první výstavu ateliérových prací. Projekty budou do konce ledna představeny přímo v prostorách školy v přízemí Veletržního paláce, kde proběhl celý první semestr.

Studenti prvního ročníku, reprezentující desítku národností ze čtyř kontinentů, pracovali ve třech ateliérech pod vedením architektů Zdeňka Fránka, Jana Schindlera a Jaroslava Wertiga. Během 14 týdnů se zabývali několika různými zadáními, s odlišnou dobou zpracování, charakterem prezentace i celkovým způsobem práce (individuálně nebo v týmu).
Výsledky si můžete na ARCHIP prohlédnout v týdnu od 24. do 31. ledna, denně od 10. do 20. hodiny. Těšíme se na Vaši návštěvu i na ohlasy!

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz