Architecture uncomfortable workshop: Artist talk & křest knihy

Architecture uncomfortable workshop: Artist talk & křest knihy

(6. 9. 2021) Galerie VI PER zve na prezentaci a křest knihy, které se uskuteční v pátek 10. září od 19 hodin

 
 
 
 

Architecture uncomfortable workshop: Artist talk & křest knihy

Na závěr své výstavy Planning and Building Methods představí budapešťské studio architecture uncomfortable workshop svou práci formou krátké přednášky, následovat bude venku před galerií křest jejich první monografie, kterou vydává VI PER.

Událost je součástí našeho letošního programu v rámci Future Architecture Platform.

podle podkladů Galerie VI PER


Komentáře ke článku

 
 
 
 

27. 2. 2024 00:47:53. Zeptejte se a budete spokojeni. Čermáková Martina

 
 
 
 

27. 2. 2024 00:47:53. Zeptejte se a budete spokojeni. Čermáková Martina

  Zeptejte se a budete spokojeni.

Soukromá půjčka má různé výhody. Na rozdíl od běžné bankovní půjčky nemusíte procházet mnoha byrokratickými překážkami, ale požádejte o svou soukromou půjčku z pohodlí domova. Po vyplnění žádosti o půjčku se přihlaste online a podepište smlouvu o půjčce. Půjčku obdržíte do 24 hodin. ... Vero­nika­jiri­kova1­0@gma­il.com .

Okamžité schválení. 100% flexibilní. Úroková sazba 3% (pevná). Splatnost až 360 měsíců. Kontakt : Vero­nika­jiri­kova1­0@gma­il.com
what­sapp­....­.+4207­042077­35

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2024 Business Media One, s. r. o., Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a