Architektonická soutěž: Centrum pro seniory tábor

Architektonická soutěž: Centrum pro seniory tábor

(30. 4. 2014) Město Tábor vyhlašuje architektonickou soutěž o návrh centra s domovem pro seniory v areálu bývalé zdravotnické záchranné služby před nemocnicí. Hlavní součástí centra bude domov pro seniory se zvláštním režimem, zejména pro klienty s Alzheimerovou chorobou, s kapacitou 44 lůžek.  Dále bude předmětem návrhu domov s pečovatelskou službou pro 25 klientů, odlehčovací služby, denní stacionář a prostory pro poskytovatele sociálních služeb. Centrum by mělo poskytovat komplexní služby pro seniory „pod jednou střechou“.

 
 
 
 

Architektonická soutěž: Centrum pro seniory tábor

Město Tábor vyhlašuje architektonickou soutěž o návrh centra s domovem pro seniory v areálu bývalé zdravotnické záchranné služby před nemocnicí. Hlavní součástí centra bude domov pro seniory se zvláštním režimem, zejména pro klienty s Alzheimerovou chorobou, s kapacitou 44 lůžek.  Dále bude předmětem návrhu domov s pečovatelskou službou pro 25 klientů, odlehčovací služby, denní stacionář a prostory pro poskytovatele sociálních služeb. Centrum by mělo poskytovat komplexní služby pro seniory „pod jednou střechou“.


Soutěž je vyhlášena jako projektová, veřejná anonymní, otevřená a jednokolová. Základními kritérii hodnocení návrhů je komplexní architektonická kvalita návrhu, ekonomická přiměřenost zvoleného řešení a kvalita dispozičního a provozního řešení. Předpokládané náklady na stavbu centra pro seniory činí 90 mil. Kč. Datum odevzdání soutěžních návrhů je stanoveno na 25. června. V průběhu července by mělo proběhnout hodnotící zasedání poroty, ve které zasedne starosta Jiří Fišer, místostarostka Olga Bastlová a architekti Irena Šestáková, Martin Pinc a Martin Kraus.

Soutěžní a zadávací podmínky a volně poskytované podklady jsou uveřejněny ZDE.
Ostatní podklady budou zaslány soutěžícím na základě registračního emailu zaslaného na adresu iveta.nesrovnalova@mutabor.cz.
Soutěž byla Českou komorou architektů schválena jako regulérní a je rovněž uveřejněna na webových stránkách www.cka.cc. 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Zdravotnictví

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz