ARW ARCHITEKTI: Úpravy zahrady a hřiště MŠ Hellichova

ARW ARCHITEKTI: Úpravy zahrady a hřiště MŠ Hellichova

(27. 5. 2013) Architekti Pavel Bednařík a Jan Bradáč ze studia ARW ARCHITEKTI navrhli úplnou rekonstrukci zahrady a hřiště mateřské školy Hellichova 13 v Praze 1 na Malé Straně. Kromě výsadby nové zeleně a osazení herních prvků, byla zahrada nově rozdělena podle věkových skupin. Investorem rekonstrukce je úřad městské části Praha 1.

 
 
 
 

ARW ARCHITEKTI: Úpravy zahrady a hřiště MŠ Hellichova

Architekti Pavel Bednařík a Jan Bradáč ze studia ARW ARCHITEKTI navrhli úplnou rekonstrukci zahrady a hřiště mateřské školy Hellichova 13 v Praze 1 na Malé Straně. Kromě výsadby nové zeleně a osazení herních prvků, byla zahrada nově rozdělena podle věkových skupin. Investorem rekonstrukce je úřad městské části Praha 1.foto: Vavřinec Menšl 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Škola, věda

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz