Atelier 11 zhotoví projekt na krytý bazén v Mladé Boleslavi

Atelier 11 zhotoví projekt na krytý bazén v Mladé Boleslavi

(2. 4. 2012) Mladá Boleslav 30. března (ČTK) - Projektovou dokumentaci na krytý bazén v Mladé Boleslavi zhotoví firma Atelier 11 z Hradce Králové. Její nabídku 2,2 milionu korun vybrali radní města jako cenově nejvýhodnější. Novinářům to řekl náměstek primátora Adolf Beznoska.

 
 
 
 

Atelier 11 zhotoví projekt na krytý bazén v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav 30. března (ČTK) - Projektovou dokumentaci na krytý bazén v Mladé Boleslavi zhotoví firma Atelier 11 z Hradce Králové. Její nabídku 2,2 milionu korun vybrali radní města jako cenově nejvýhodnější. Novinářům to řekl náměstek primátora Adolf Beznoska.


"Jejich konečná nabídková cena je 2,2 milionu korun včetně DPH. Ve smluvním ujednání například bude, že od podpisu smlouvy budou mít na zpracování dokumentace čtyřicet týdnů,"
řekl radní. Přesný termín, kdy bude projektová dokumentace hotova, není jasný, protože nelze dopředu určit, jak dlouho může trvat vypracování studie vlivu stavby na životní prostředí (EIA), upozornil Beznoska.

Krytý bazén má vzniknout v blízkosti lesoparku Štěpánka nedaleko Koliby na volném prostranství. Stavba si podle radních nevyžádá kácení zeleně. S maximální kapacitou 320 lidí bude bazén určený sportovcům i rodinám s dětmi. Bazén bude mít šest drah, tribunu a ochoz pro diváky, takže bude vhodný i pro pořádání plaveckých závodů. Součástí areálu má být recepce, společné šatny s převlékacími boxy, sociální zařízení a sprchy. Veřejnou zakázku na jeho výstavbu schválila rada města na konci prosince loňského roku. Své brány by měl bazén otevřít v roce 2013.vizualizace, výkresy - zdroj: Mladá Boleslav, autora se Stavbawebu nepodařilo zjistit

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Sport

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz