Ateliér Kunc architects: Ukázkový byt v Rezidenci Vltava

Ateliér Kunc architects: Ukázkový byt v Rezidenci Vltava

(27. 3. 2015) V pražském Karlíně vznikl interiér ukázkového bytu Rezidence Vltava na břehu řeky. Celý bytový komplex charakterizuje vysoký standard vybavení. 

 
 
 
 

Ateliér Kunc architects: Ukázkový byt v Rezidenci Vltava

V pražském Karlíně vznikl interiér ukázkového bytu Rezidence Vltava na břehu řeky. Celý bytový komplex charakterizuje vysoký standard vybavení. 

„Projekt, pro který jsme v našem ateliéru navrhli a do detailu zrealizovali ukázkový byt, se nese v našem oblíbeném designu Nordic style a podtrhuje tak celkový koncept rezidence. Tu charakterizuje světlo, prostor a harmonie jako hlavní hodnoty při dotváření nejhezčích částí Rohanského ostrova,“ říká Michal Kunc.Ateliér Kunc Architects je známý svým inovativním konceptem landscape office. Touto realizací interiéru tedy navazuje na své předchozí rezidenční projekty.

Tisková zpráva


Rezidence Vltava
Místo: Rohanské nábřeží, Praha 8 
Celkem: 105 bytů
Developer: KORTA Prague, a.s./člen skupiny Horizon Holding

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz