BB CENTRUM - Budova G

BB CENTRUM - Budova G

(5. 2. 2014) V pražském BB CENTRU byla dokončena a zkolaudována už šestnáctá budova. Na podzim loňského roku byl na území BB Centra v Praze 4-Michli developerskou společností Passerinvest Group dokončen a zkolaudován další administrativní objekt. Nachází se v severovýchodní části areálu, konkrétně na adrese Michelská 1552/58, a nese jednoduchý název – G. Autorem projektu je Atelier 8000 (doplněno Stavbaweb).

 
 
 
 

BB CENTRUM - Budova G

V pražském BB CENTRU byla dokončena a zkolaudována už šestnáctá budova. Na podzim loňského roku byl na území BB Centra v Praze 4-Michli developerskou společností Passerinvest Group dokončen a zkolaudován další administrativní objekt. Nachází se v severovýchodní části areálu, konkrétně na adrese Michelská 1552/58, a nese jednoduchý název – G. Autorem projektu je Atelier 8000 (doplněno Stavbaweb).Na čtyřech nadzemních podlažích budova G nabízí celkem 5500 metrů čtverečních variabilních kancelářských ploch – k dispozici jsou zde jak velmi prostorné kanceláře, tak menší jednotky o ploše od 200 do 550 metrů čtverečních. V přízemí budovy se nachází dalších 1014 metrů čtverečních pronajímatelných ploch, které jsou primárně určeny pro obchod a služby. Jejich nabídka rozšíří již tak bohatou a pestrou paletu obchodů a služeb, kterými areál BB Centra disponuje.  Uživatelům i návštěvníkům budovy bude sloužit celkem 148 parkovacích míst situovaných do podzemního podlaží.
Budova G je ohleduplná vůči životnímu prostředí a lidem, kteří v ní pracují. Má energetický štítek B a dle BREEAM je certifikována jako zelená budova.
tisková zpráva

Budova B - BB Centrum
A8000

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz