Bernd Schmutz: Composite Orders

Bernd Schmutz: Composite Orders

(15. 5. 2023) Galerie VI PER, 16. 5. 2023, 19:00

 
 
 
 

Bernd Schmutz: Composite Orders

Galerie VI PER Vás srdečně zve na první přednášku nového cyklu Setkání s obyčejností (Meeting with Ordinariness).

Kompozitní zakázky se dokáží vyrovnat s dnešní složitostí dynamického světa a prostředí, které se skládá z jednotlivých dílů. Jsou tolerantní a otevřené, působí jako agilní konstelace se stávajícími i novými strukturami a umožňují zasahovat v různých intenzitách, přetvářet to, co nás obklopuje, zaměřovat se na empatii a specifické požadavky spíše než na stanovení konkrétního rukopisu.

Bernd Schmutz založil svou kancelář v roce 2015 v Berlíně poté, co 11 let spolupracoval jako partner se studiem Caruso St John v Londýně. Od té doby pracoval na řadě projektů od bydlení po výstavy, v poslední době se zaměřuje na změny stávajících struktur, částečně v kontextu památek. Jako hostující profesor působil na Kingston University, Leibniz University Hannover a Technické univerzitě v Drážďanech. V současnosti chystá publikaci věnovanou práci dvojice Jaretti & Luzi, která bude reflektovat současné požadavky na bydlení na pozadí poválečných bytových domů v Turíně. 

Kurátor cyklu: Miroslav Pazdera


podle podkladů pořadatele

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 a href="https://bmone.cz/" target="_blank"Business Media One, s. r. o./a Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a