Bistro v Bratislavě

Bistro v Bratislavě

(14. 6. 2023) edit! architects

   
 
 
 
 

Bistro v Bratislavě

Nový interiér asian fusion bistra v bratislavském obchodním centru Nivy reaguje na oblíbený stravovací formát dnešní rychlé doby, současně však návštěvníky vybízí k zastavení v takřka zenovém prostředí.

Útulnost interiéru podtrhují zemité barvy handmade obkladů s lehkým barevným akcentem, živé zelené paravány a dřevěný mobiliář. Tyto prvky ostře kontrastují s technicistní fasádou, ocelovými sloupy a přiznanými technologiemi pod stropem. Semitransparentní paravány s živou zelení vhodně doplňují tvarosloví nakloněné fasády, opticky oddělují prostory od rušného exteriéru a podtrhují přívětivou atmosféru bistra.

Autorská zpráva

Ateliér: edit! architects
Autoři: Ing. arch. Ivan Boroš, Ing. arch. Juraj Calaj a Ing. arch. Vítězslav Danda
Spolupráce: @inflow.sk
Realizace: 2022

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Interiéry/design

Dokončení

2022

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 a href="https://bmone.cz/" target="_blank"Business Media One, s. r. o./a Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a