Byla zahájena druhá fáze výstavby Classic 7 Business Parku

Byla zahájena druhá fáze výstavby Classic 7 Business Parku

(27. 10. 2011) Developer AFI Europe Czech Republic, s. r. o., symbolicky zahájil druhou fázi výstavby kancelářského projektu Classic 7 Business Park v pražských Holešovicích slavnostním položením základního kamene. Nová budova má být dokončena ve 3. čtvrtletí roku 2012.
Generálním dodavatelem stavby je společnost IMOS Brno. Za návrhem architektury projektu stojí stejně jako u první fáze CMC architects.

 
 
 
 

Byla zahájena druhá fáze výstavby Classic 7 Business Parku

Developer AFI Europe Czech Republic, s. r. o., symbolicky zahájil druhou fázi výstavby kancelářského projektu Classic 7 Business Park v pražských Holešovicích slavnostním položením základního kamene. Nová budova má být dokončena ve 3. čtvrtletí roku 2012.
Generálním dodavatelem stavby je společnost IMOS Brno. Za návrhem architektury projektu stojí stejně jako u první fáze CMC architects.


Druhá fáze projektu Classic 7 naváže na úspěch první fáze, která vznikla rekonstrukcí dvou objektů bývalého holešovického parního mlýna, jehož historie se začala psát v roce 1911. Druhá fáze projektu nabídne více než 11 000 m² pronajímatelných ploch, z čehož 10 445 m² budou kancelářské plochy v 6 nadzemních podlažích. Pravidelný obdélníkový tvar každého podlaží představuje efektivní řešení pro nájemce, kteří si budou moci zvolit, zda chtějí kancelář typu open-space či jednotlivé kanceláře. V suterénu budovy bude celkem 677 m² skladových ploch a ve dvou podzemních patrech bude 225 parkovacích míst. Přízemí budovy nabídne obchodní jednotky a služby, které budou k dispozici jak nájemcům, tak obyvatelům blízkého okolí.

Po dokončení 2. fáze Classic 7 Business Park vznikne uzavřený areál čtyř budov s vnitřním atriem, kde budou odpočinkové a relaxační zóny pro nájemce.
tisková zprávaZákladní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

25. 5. 2020 17:38:58

Re: Interiér rodinného domu

Jako uživatelka bych měla k Vašemu návrhu několik výhrad, ačkoli je interiér na pohled impozantní : 1) podle velikosti ložnice a postlelí odhaduji, že kuchyň bude mít rozměry cca 4x5 m. I když velká kuchyň je krásná, současně by měla šetřit nohy kuchařky, která kromě vaření je možná celý den pracovně na nohou a ještě obstarává malé děti. Víte jak se naběhá s hrncem špaget po kuchyni, než ho někam umístí? A další cca 3 m k jídelnímu stolu, když chce servírovat. Nechtěla bych to. Kuchyň, kde se nestoluje, má být prostorná, praktická, ale ne rozlehlá! 2) Ložnice na opačné straně domu od WC vám nebude vadit, dokud budete mladí a zcela zdraví. Potom si zařídíte raději ložnici v sousední koupelně, než bloudit po celém domě. 3) chválím nápad dvoupostele s prostředním madlem v dětském pokoli. Skvělý nápad s multifunkční a velkokapacitní pohovky s postelemi pro hostinský pokoj (nebo do obýváku). Ale rodičům se dvěma dětmi i stejného pohlaví, bych zcela určitě, po všech svých zkušenostech, doporučila raději dva malé pokojíky než jeden společný. Možná ten společný tak max. max. do 5. třídy. Ale pak by jej muselo být možné rozdělit na dva. P.S. Pohled z pohovky obýváku do přírody může být úchvatný, na krb také. Přesto bych umožnila pro konzervativce i pohled na obrazovku TV - pohovka jak stvořená pro domácí kino! Je mi líto, ale snaha po umění tady, podle mne, převyšuje funkčnost a praktičnost. Měly by být v rovnováze. Člověku běžně nestačí jen se dívat, v bytě musí i příjemně žít.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz