Byt na Barrandově

Byt na Barrandově

Praha Barrandov

(24. 5. 2018) ti architekti

   
 
 
 
 

Byt na Barrandově

Byt s dispozicí 3+kk se nachází v novostavbě developerského projektu s krásným výhledem na Prokopské údolí.
Obývací pokoj s kuchyní: Barevná paleta se skládá z kombinace bílé a petrolejové barvy, doplňují ji dub, černé akcenty a šedá barva v podobě betonu. Výrazným prvkem jsou ručně vyráběné italské obklady na kuchyňské zástěně. Ty společně s nevšedním řešením úchytek v podobě seříznutých rohů dávají celku potřebný detail. Vestavná lednice je umístěna v rohu v trojúhelníkové sestavě. Ta efektně využívá roh a přitom jej neuzavírá. Na stěny v kuchyňské části byla nanesena stěrka s imitací betonu. Stůl je z dubové desky s kovovou podnoží. Židle a sestava v obývací části barevně navazují na obklady. Sestava je navíc profrézovaná pro narušení jednoduché hmoty. Sedací souprava je v šedé látce a konferenční stolky jsou černé. Od podlahy je odděluje výrazně vzorovaný koberec.
Chodba a ložnice: Motiv stěrky a frézovaní se objevuje i v chodbě. Bílé frézované dveře zde skrývají pračku. Šatní skříň je zrcadlová s kovovými úchyty. Za čelo postele jsme pro vyrovnání stěny použili dřevěný panel s palubkovým vzorem. Na něm jsou zavěšeny police. Jako úložný prostor zde slouží velké bílé skříně.

Autorská zpráva

Autor: ti architekti – Ing. arch. Martin Machů, Ing. arch. Anna Holešovská

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Interiéry/design

Dokončení

2016

 
 
 
 
50.0149523
14.4030608
Byt na Barrandově

Byt na Barrandově
Praha Barrandov

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz