Byt Praha-Karlín

Byt Praha-Karlín

Praha - Karlín

(21. 1. 2020) Radek Sládeček

   
 
 
 
 

Byt Praha-Karlín

Byt ze třicátých let minulého století byl na první pohled zajímavý svým konstrukčním řešením, které se výrazně promítalo do tvaru jednotlivých místností už v původním stavu. Po provedení sond se potvrdila domněnka, že hlavním nosným systémem je železobetonový skelet. Tyto prvky pak byly přiznány ve své hrubé podobě a výrazně doplňují původní dveře včetně kování, okna a dubové parkety. Dispozice byla mírně upravena, přesunutí koupelny hlouběji do haly umožnilo rozšířit obytnou místnost s kuchyní, jídelnou a obývákem. Nové prvky nábytku jsou řešeny v bílém laminu doplněném dubovou spárovkou.
Autorská zpráva
Foto: Jaroslav Hejzlar

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Dokončení

2017

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz