Byt pro jednoho v novostavbě v Brně

Byt pro jednoho v novostavbě v Brně

(28. 1. 2019) Ateliér RAW 

   
 
 
 
 

Byt pro jednoho v novostavbě v Brně

Byt zabírá celé poslední patro nového bytového domu v centru Brna. 

Byt obývá jedna osoba, která žije bohatým společenským životem se spoustu přátel. Proto je obytný prostor maximálně propojen s kuchyní a je zde velký stůl. Z obývacího pokoje vedou schody na terasu s výhledem na historické centrum města.

Dveře v předsíni splývají s dřevěným obkladem stěny z teakového dřeva. Ze strany chodby jsou z teakového dřeva, ze strany pokojů jsou nalakovány matným bílým lakem. Dveře mají skryté zárubně.

Kuchyňská pracovní deska je skleněná a z kompaktního laminátu. V barovém pultu je skrytá nika na nabíjení mobilního telefonu. Čerstvý vzduch při vaření zajišťuje digestoř integrovaná ve varné desce. 

Stěna, oddělující kuchyň od chodby, je také nábytková, ze stejného materiálu jako je kuchyň.

V koupelně je vše řazeno za sebou: na jedné straně úložný prostor a sprchový kout, na druhé straně umyvadlo umístěné v sestavě nábytku.

Dispozice bytu, předsíň a stěna TV: Ateliér RAW 
Realizace: LE BON Brno
Obytná plocha: 115 m2 bez teras

podle podkladů společnosti LE BON
Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Interiéry/design

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz